Castingy na Miss Universe Hungary 2016 už začínajú

477
Staň sa ďalšou Felvidék Szépe a postúp na finále Miss Universe Hungary 2016 + VIDEO 2

Prípravy na ďalší ročník súťaže krásy štartujú aj v najpoprednejšej a najsledovanejšej súťaži krásy, ktorá je zameraná na maďarskú menšinu na Slovensku. Široká verejnosť ju pozná pod názvom – Felvidék Szépe. Spoločnosť Mediaimpress s.r.o., ktorá celú súťaž zastrešuje, začala s celým projektom súťaže krásy už pred tromi rokmi. Po úspechoch z predošlých rokov spoločnosť Mediaimpress s.r.o. ani na chvíľku nezaváhala a spustila prípravy na ďalší ročník Felvidék Szépe 2016. 

Staň sa ďalšou Felvidék Szépe a postúp na finále Miss Universe Hungary 2016

felvidek_szepe_miss_universe_hungary_mmagazin

Výherkyňa súťaže získava okrem iného aj automatický postup na najpoprednejšiu súťaž krásy v Maďarsku – Miss Universe Hungary 2016. Navyše prvé tri umiestnené súťažiace budú reprezentovať Slovensko na viacerých svetových súťažiach.

felvidek_szepe_miss_universe_hungary_mmagazin1Krédo súťaže stúpa aj na základe stúpajúcej tendencie prihlasovania sa dievčat do súťaže, ktorá sa z ročníka na ročník rapídne zvyšovala. Felvidék Szépe dáva dôraz nielen na vonkajšiu krásu, ale aj na vzdelanie a celkové vystupovanie finalistiek, čo garantuje vysokú úroveň a doterajšie úspechy nielen celej súťaže, ale aj umiestnených finalistiek.

felvidek_szepe_miss_universe_hungary_mmagazin2Finále súťaže krásy Felvidék Szépe 2016 sa uskutoční 27. februára 2016 v Šamoríne, ktorý vystrieda Komárno a Nové Zámky z uplynulých rokov. Castingy na súťaž sa začnú v novom roku 2016. Záujemkyne srdečne pozývame na castingy!

Castingy Felvidék Szépe:

8. januára – Levice – Revický dom

9. januára – Galanta – Skyfit fitness

9. januára – Šamorín – hotel Kormorán

10. januára – Komárno – Dôstojnícky pavilón

Miss Felvidék 2015 Viktória Balogh

felvidek_szepe_miss_universe_hungary_mmagazin4

Po castingoch bude vybraných 16 dievčat, z ktorých sa následne vyberie 12 finalistiek. Vybrané dievčatá sa zúčastnia týždňového prípravného tábora, kde sa pomocou profesionálneho tímu pripravia na finálový večer. Prípravný tím bude pozostávať z choreografa, vizážistu, fotografa, rečového poradcu, poradcu životného štýlu, stylistu a osobného trénera.

felvidek_szepe_miss_universe_hungary_mmagazin5

Finálový večer bude aj tentokrát plný okúzľujúcej ženskej krásy ako aj zaujímavým kultúrnym podujatím, ktoré bolo doteraz vždy úspešnou a vypredanou udalosťou. Cieľom organizátorov je zvyšovať populárnosť a kvalitu súťaže a poskytnúť jej fanúšikom čo najkrajší kultúrny zážitok zo samotného finále súťaže.

felvidek_szepe_miss_universe_hungary_mmagazin3

felvidek_szepe_miss_universe_hungary_mmagazin7

Súťaž krásy Felvidék Szépe 2016

[felvidekszepe.com]

Pridaj komentár