Hovorí sa, že zdravie máme iba jedno. Skôr či neskôr si to na vlastnej koži uvedomí každý. Začnú sa objavovať drobné problémy, únava, vrásky a pod.S mnohými faktormi akými sú napríklad dedičné vplyvy žiaľ nespravíme nič. Je však veľa ďalších vecí, ktoré ovplyvniť vieme a vieme do nich pozitívne zasiahnuť. A je to len na nás, či sa rozhodneme načúvať signálom nášho organizmu a patrične sa oň starať, aby nám vydržalo čo najdlhšie v skvelej kondícii a dobrej zdravotnej forme.

Spúšťame veľkú letnú súťaž s Inca Collagenom!!! Zapojte sa, vyhrajte a doprajte svojmu telu len to najlepšie!

Od 25. roku života sa obsah kolagénu v ľudskom tele znižuje každoročne o 1,5 %, po 40. roku sa už netvorí skoro vôbec. Vznikajú vrásky, objavuje sa suchá pokožka, stráca sa lesk nechtov a vlasov, a mnohé ďalšie vonkajšie i vnútorné prejavy nášho starnutia. Kolagén je okrem pokožky dôležitou a nenahraditeľnou stavebnou zložkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Kolagén sa často zmieňuje hlavne v kozmetike a v medicíne. Tvorí 30 % celkovej hmoty ľudských bielkovín a až 75 % pokožky. Zaisťuje pružnosť pokožky, minimalizuje vznik vrások, nepretržite obnovuje kožné bunky a hydratuje pokožku.

Inca Collagen sa vyrába zastudena jedinečnou metódou, ktorá sa volá hydrolýza. Vďaka nej má rovnakú štruktúru trojitej špirály ako kolagén v ľudskom tele. Zásluhou tejto podobnosti dochádza k jeho efektívnemu vstrebaniu a spracovaniu. Telo s ním zaobchádza rovnako, ako by si ho vyrobilo samo. Táto vlastnosť sa u výživového doplnku označuje ako Bio-Aktivita.

Prečo teda užívať práve Inca Collagen? Pretože je Bio-Aktívny a v dennej dávke sa nachádza celých 3 000 miligramov kvalitného kolagénu. Vďaka Bio-Aktivite a vysokému množstvu v dennej dávke sa na českom a slovenskom trhu radí medzi najsilnejšie produkty.

Nakoľko v letnom období potrebuje naša pokožka zvýšenú výživu a ochranu, spúšťa M magazín.sk veľkú letnú súťaž o tento najlepší kolagénovú produkt na našom trhu. Pre výhercu je pripravené exkluzívne balenie Inca Collagenu, ktoré spolu obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Balenie obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramov, ktoré vám vydrží jeden celý mesiac. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte, ako chránite vašu pokožku počas letných mesiacov

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do piatku 19. augusta 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

10 KOMENTÁRE

  1. Mám svetlú pleť, ktorá sa ľahko spáli, navyše som alergická na slnko. Čiže sa vyhýbam prudkému poludňajšiemu slnku, používam krémy s vysokým ochranným faktorom a tiež sa snažím konzumovať viac ovocia a zeleniny, v ktorej je veľa betakaroténu…

  2. Vyhýbam sa priamemu slnku, a ak už sa musím vystaviť, tak používam opaľovací spray 20 a to je ozaj výnimočne. Neznášam horúčavy.

  3. Slniečko mám nariadené od reumatologičky kvôli vitamínu D, preto sa mu nevyhýbam. Natieram sa opaľovacími krémami s vyšším faktorom a jem veľa mrkvy. Hádam to je postačujúce .

  4. V mladšom veku som sa zvykla aj opaľovať, aj natierať opaľovacím olejom alebo mliekom. Teraz už to nerobím, vyhýbam sa najprudšiemu slnku a to je všetko. Spálená nebývam, skôr sa osypem v dekolte.

Pridaj komentár