Značka Paese vytvára kozmetické produkty, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie potreby každej ženy. Základom kozmetiky Paese sú kvalitné výrobky, ktoré ocenia ženy z celého sveta. Vďaka úzkej komunikácii so zákazníčkami a profesionálnymi vizážistkami, vytvorila značka v priebehu niekoľkých rokov jedinečnú ponuku, ktorá je dostupná na desiatkach svetových trhov.

Spúšťame veľkú jesennú súťaž so značkovou kozmetikou Paese!!! Zapojte sa do súťaže ešte dnes a vyhrajte exkluzívny balíček!

Kozmetika Paese je vyrábaná z prírodných zložiek, je hypoalergénna a nie je testovaná na zvieratách. Jednotlivé produkty a služby značka neustále vylepšuje, aby sa ženy na celom svete cítili krajšie a sebavedomejšie.

Objavte širokú ponuku kozmetiky Paese aj vy a doprajte si radosť zo starostlivosti o vašu krásu. Aby sme vám k tomu napomohli, pripravili sme pre vás v M magazín.sk, v spolupráci s kozmetickou značkou Paese, veľkú jesennú súťaž o exkluzívny kozmetický balíček, obsahujúci nasledovné produkty:

3x celoročný farebný DD Cream s komplexnou starostlivosťou o pokožku tváre a jemne krycí krém v jednom, ktorý je určený na všetky typy pokožky. Vytvára na pokožke funkčnú bariéru proti škodlivým vonkajším vplyvom, ako je smog a UV žiarenie.

Poskytuje prirodzené krytie a efekt žiariacej pleti. Účinne chráni, hydratuje pokožku a spomaľuje proces starnutia. Obsahuje vybrané pigmenty s certifikátom Ecocert, ktoré sa dokonale zlúčia s farbou pokožky a zabezpečujú krytie bez efektu masky. Neupcháva póry a umožňuje pokožke slobodne dýchať. Pokožka tak obnovuje rovnováhu, stane sa hydratovaná, zjednotená a plná žiarivosti. Produkty DD Cream sú bezlepkové, dermatologicky testované a vhodné aj pre vegánov.

1x zmatňujúci ryžový púder pre normálnu, mastnú a zmiešanú pleť. Púder absorbuje prebytočný maz a vlhkosť. Pokožke dodáva matný efekt. Dokonale vyrovnáva a vyhladzuje pokožku. Môže byť použitý ako podklad alebo ako záver