Tradícia je pre budovanie dobrého mena značky mimoriadne dôležitá. Vedia to i v spoločnosti Dr. Oetker, ktorej sladké dobroty si v priebehu neuveriteľných 125 rokov obľúbili milióny detí a dospelých po celom svete. Nie je sa čo čudovať, nakoľko je spoločnosť Dr. Oetker významným potravinárskym výrobcom prísad a zmesí na pečenie, dezertov a sladkých jedál v prášku, prípravkov na želírovanie a mrazenej pizze nielen na Slovensku a v Českej republike, ale i v mnohých ďalších krajinách.

S počtom 19 000 zamestnancov po celom svete patrí Dr. Oetker k najväčším rodinným firmám. Svoj úspech na trhu a popularitu medzi ľuďmi si spoločnosť zaslúžila aj vďaka svojej filozofii obsiahnutej v hesle „Kvalita je najlepší recept“, s ktorou pristupuje nielen k svojim produktom, ale i k zákazníkom.

Nakoľko tradíciám fandíme i my, prinášame Vám aj v tomto roku veľkonočnú súťaž o hodnotné balíčky plné skvelých produktov od Dr. Oetker. Súčasťou balíčka je napríklad i holandské kakao, ktoré v sebe spája prvotriednu kvalitu, lahodnú chuť a tradíciu! Pri úprave kakaa tradičným spôsobom získava prášok krásnu tmavú farbu a príjemnú čokoládovú chuť. Obsahuje 10 % kakaového masla a využiť ho možno pri pečení, príprave dezertov a krémov, na posypanie sladkých jedál alebo do nápojov. Vaše srdce si získa aj nový, moderný dizajn s novým receptom na vnútornej strane obalu na neodolateľný Kakaový cheesecake či QR kód, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k receptom alebo zaujímavým informáciám o kakau.

Ak aj vy patríte medzi priaznivcov tejto svetoznámej značky, potom neváhajte ani chvíľu a zapojte sa do veľkonočnej súťaže o bohatý balíček plný obľúbených produktov Dr. Oetker a potešte svojich najbližších sladkým prekvapením pripraveným s láskou. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte názov Vášho obľúbeného produktu od Dr. Oetker

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do stredy 24. marca 2021! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

5 KOMENTÁRE

Pridaj komentár