Aj keď sa s obdobím zavárania a želírovania spája množstvo povinností, mnohí z nás sa sezóny čerstvého ovocia nevedia každoročne dočkať. Nie je sa čo čudovať, veď džemy, marmelády, sirupy, ovocné želé či mnohé ďalšie dobroty z čerstvého ovocia milujeme už od útleho detstva.

So sezónou zavárania prichádza obľúbená spoločnosť Dr. Oetker s množstvom užitočných noviniek, ktoré nám čas strávený v kuchyni mimoriadne skrátia a všetky tieto milé povinnosti nielen spríjemnia, ale aj uľahčia.

Sortiment produktov na zaváranie ovocia či zeleniny, ktoré Dr. Oetker prináša už túto sezónu, bez pochýb ocenia aj tí najnáročnejší spotrebitelia. Ak aj vy preferujete domácky vyrobené dobroty, teraz si ich môžete vyrobiť v pohodlí vášho domova jednoducho a rýchlo. Jediné čo potrebujete je chuť tvoriť a prípravky na zaváranie a želírovanie od Dr. Oetker. Odteraz už nemusíte siahnuť po sirupoch a džemoch z regálov obchodu, ale môžete si ich pripraviť podľa vašich predstáv a predovšetkým podľa vašej chuti.

Kyselina citrónová Dr. Oetker v 80 g MAXI balení s praktickým „zip-lock“ uzáverom pre opätovné uzatváranie obalu, Kyselina citrónová Dr. Oetker v 20 g balení, Pektín Dr. Oetker, Gelfix Klasik 1:1, Gelfix Extra 2:1, Gelfix Super 3:1, Želírovací cukor Extra 2:1, Želírovací cukor Super 3:1, Želírovací cukor so stéviou 3:1 či Pomôcka na konzervovanie sú súčasťou exkluzívneho balíčka, ktorý si z jarnej súťaže odnesú dvaja šťastní výhercovia. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte názov vášho obľúbeného produktu na zaváranie alebo želírovanie od Dr. Oetker

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do stredy 3. júna 2020! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

5 KOMENTÁRE

Pridaj komentár