Pôvab, príťažlivosť a cestovanie sa stali stavebnými kameňmi najnovšej kampane módnej značky Michael Kors Holiday 2021. Štýlové cestovateľky nestvárnil nik iný ako skvelé modelky Bella Hadid, Cindy Bruna a Nikki McGuire. Nielen trojicu krások, ale i populárne hviezdy sociálnych sietí v podaní Bretman Rock, Lori Harvey a Tina Leung, nafotil známy kalifornský fotograf Sean Thomas.

Na záberoch z Medzinárodného letiska Johna F. Kennedyho v New Yorku alebo zo strešnej párty známeho kokteilového baru The Skylark, vynikli okrem vysmiatych tvárí aj štýlové módne kúsky ako elegantné saká, kabátiky, blejzre i flitrované šaty, ktoré dokonale doplnili nové modely crossbody kabeliek z dielne obľúbenej značky.

„V tento predsviatočný čas sme chceli zachytiť srdce blížiacich sa sviatkov. K nim nepochybne patrí i cestovanie za našimi blízkymi a milovanými, ktorí nám už veľmi chýbali. Cestovanie sa dá spríjemniť i kúpou luxusných darčekov, skvelým záťahom do večerného mesta a pri tom všetkom ešte aj dokonale vyzerať. Všetci si v túto sezónu zaslúžime trochu radosti, lásky a pôvabu navyše,“ uvádza na margo kampane značka Michael Kors.

Pridaj komentár