Ak patríte medzi deti alebo aspoň milovníkov 90. rokov a radi sa zaujímate o životy celebrít, určite vás prekvapí ako sa Mila Kunis, Joshua Jackson či Nick Carter z The Backstreet Boys zmenili za posledné desaťročia. Nahliadnite spolu s nami na známe tváre tak, ako vyzerali v rokoch 90. a ako vyzerajú dnes.

Spoznali by ste ich ešte? Takto vyzerali hollywoodske hviezdy v 90. rokoch!

Ruku hore tí, ktorí nevideli a nemilovali slávny veľkofilm Titanic. Určite tiež malo mnoho z nás jeho plagáty, ktoré zdobili a stále zdobia stenu nie jednej detskej izby. Veľa ľudí tvrdí, že dnes je ešte krajší ako kedysi. Nuž, posúďte sami.

Mila Kunis

Mila Kunis je neskutočne krásna a talentovaná, pôvodom ukrajinská herečka. Mnohí si ju obľúbili predovšetkým z účinkovania v sitkome Tie roky sedemdesiate. Dnes tvorí pár s hercom Ashtonom Kutcherom, s ktorým majú dve utešené deti.

Ashton Kutcher

Keď spomíname Ashtona Kutchera, musíme uznať, že odjakživa bol vždy celkom šarmantný. No nie?

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je známa tým, že starne do krásy. Musíme uznať, že vo svojom veku vyzerá očarujúco a pôvabne. Určite je inšpiráciou pre množstvo mladých žien. Muži ju jednoducho milujú a ženy obdivujú. Naše srdcia si získala najmä v seriáli Priatelia.

Joshua Jackson

Joshua Jackson zažiaril v množstve televíznych a filmových úloh. Známy je najmä postavou Paceyho Wittera, ktorého stvárnil v televíznom seriáli Dawsonov svet.

Gillian Anderson

Americká herečka Gillian Anderson je známa postavou agentky Scullyovej, ktorú si zahrala v seriáli Akty X. Ľudom, ktorí sa báli vecí okolo mimozemských stvorení, možno spôsobila pár bezsenných nocí.

Christina Ricci

Kto by zabudol na Wednesday s morbídnym výrazom z filmu Rodina Addamsovcov? Stvárnila ju elegantná a pôvabná herečka Christina Ricci.

Nick Carter

The Backstreet Boys sa stali veľmi populárni v priebehu deväťdesiatych rokov vďaka mnohým nestarnúcim hitom. A ak máme byť úprimný, kto nebol zamilovaní do Nicka Cartera.

Brad Pitt

Brad Pitt je pravdepodobne najsexi herec na svete. Ženské srdcia neustále láme svojim pôvabom a eleganciou. K tomu už asi ani nie je ani čo dodať.

Kirsten Dunts

Kristen Dunts je americká herečka, speváčka a modelka. V súčasnosti sa preslávila svojimi dvoma novými filmami Woodshock a The Beguiled. Filmy sú horúcimi novinkami roku 2017 a máte sa skutočne na čo tešiť!

Pridaj komentár