Jar je v plnom prúde a výrobcovia okuliarov prichádzajú s novinkami na túto sezónu. Najnovšie módne kúsky slnečných aj dioptrických okuliarov predstavil aj jeden z najväčších e-shopov s okuliarmi na Slovensku – alensa.sk. S desiatkami nových modelov budete zaručene IN.

Napriek tomu, že aktuálne trendy v okuliaroch boli vždy úzko prepojené s módnym oblečením a líčením, si už dávno vydobyli u ľudí špeciálne postavenie. Prostredníctvom okuliarov dokážete o sebe povedať viac, ako si na prvý pohľad myslíte. Vďaka širokej ponuke okuliarov si nájdete presne také, aké vyhovujú vášmu temperamentu či obrysom tváre.

Súčasne dokážete niektoré nedokonalosti tváre zakryť alebo opačne, upriamiť pozornosť na vaše prednosti „Na túto sezónu sme pripravili viac ako tridsať najrôznejších slnečných okuliarov a dioptrických rámov, z ktorých si vyberie naozaj každý. V spolupráci s módnymi expertmi sme navrhli okuliare tak, aby boli moderné a pritom dostupné pre každého,“ konštatuje Petr Langer zo spoločnosti Alensa.sk, on-line predajcu kontaktných šošoviek, dioptrických a slnečných okuliarov.

Všetko v čiernom

Ak móda nie je vašou silnou stránkou, nezúfajte. Trendy v okuliaroch prichádzajú a odchádzajú. Nikdy však nič nepokazíte klasickými čiernymi rámami. Ak nechcete niečo skutočne vyzývavé, s čiernymi dokonalo splyniete s davom.

Aviator

Nesmrteľný štýl. Aj tak sa dajú charakterizovať aviator okuliare. Tie sa na scéne objavili v tridsiatych rokoch minulého storočia, ako okuliare pre amerických vojakov a letcov. Rýchlo sa však ujali aj medzi „bežnými“ ľuďmi a patria medzi nesmrteľné trendy.

Nadrozmerné

Čím väčšie, tým lepšie. S nadrozmernými Cat-Eyes obrúčkami zaručene očaríte na večierkoch či iných spoločenských akciách. Hranatejšie typy nadrozmerných okuliarov zaručene zvýšia vaše sebavedomie.

Minimalizmus

Aj keď hrubé a výrazné rámy vyzerajú na prvý pohľad atraktívne, trendom na túto sezónu sa stávajú sofistikované okuliare s minimalistickými kovovými rámami. Absolútnym hitom sezóny sú okrúhle zo zlatého kovu.

Transparentné

Módnou alternatívou sa na túto sezónu stávajú aj transparentné rámy. Číre rámy alebo len s jemnými pastelovými farbami, sú veľmi trendy.

Hranaté kovové rámy

Hranatých okuliarov je v ponuke výrobcov neúrekom. Dôvod je jasný. Vyzerajú totiž skvelo. Odporúčame kovové rámy najmä v čiernej, modrej alebo hnedej farbe.

Pridaj komentár