Svetová hviezda Karlie Kloss je späť! Tentokrát ako tvár najnovšej kampane jeseň/zima 2017 športovej značky Adidas by Stella McCartney. Americká kráska sa v kampani predviedla nielen v nových športových kúskoch, ale aj v sérii dynamických póz. Karlie pri rôznorodých cvikoch predviedla svoju dokonalú  figúru a pekne opálenú pokožku. Od behu cez jogu až po kickbox – 188 cm vysoká blondínka ukázala skvelú formu v každom smere.

Športová značka Adidas predstavila v spolupráci so Stellou McCartney svoju najnovšiu kampaň! Ktorá supermodelka v nej zažiarila?

„V sezóne jeseň/zima 2017 chceme, aby ženy cítili, že môžu trénovať kdekoľvek a byť kreatívne v každom prostredí, v ktorom sa nachádzajú. Či už dávajú prednosť chodníku alebo parku, bežiacemu pásu alebo štúdiu – v najnovšej kolekcii si príde na svoje skutočne každá z nás. Jednotlivé modely sú tiež dostatočne všestranné na to, aby boli štýlové za každých podmienok – takže už žiadne výhovorky a ospravedlnenia, prečo sa nehýbať, „hovorí Stella McCartney. Čo hovoríte na najnovšiu kampaň v podaní módnej návrhárky Stelly McCartney vy?

Pridaj komentár