„Spoločne pre Samka“ je celodenné charitatívne podujatie. Spojme sa pre dobrú vec a buďte aj Vy súčasťou pomoci pre 11-ročného Samka, pre ktorého bude venovaný celý výťažok z tohto podujatia.

Samko má veľa diagnóz. Trpí DMO spastickou kvadruparézou, zhoršeným zrakom a epilepsiou. Samka v blízkej budúcnosti čakajú veľké zmeny, ktoré si žiaľ vyžaduje jeho zdravotný stav. Bude potrebovať nové špeciálne zdravotné pomôcky, ktoré sú finančne náročné.

Preto sme sa pre Samka rozhodli 3.9.2022 v priestoroch Františkánskej záhrady v Skalici usporiadať celodenné charitatívne podujatie, ktorého cieľom bude vyzbierať peniaze na tieto pomôcky.

Počas celodenného podujatia Vás bude sprevádzať nová moderátorská hviezda Stanka Klčová, ktorú poznáte z Farma 13. Môžete sa tešiť na bohatý zábavný program pre malých aj veľkých. Zábavnú Disko Show Vám pripraví dvojica Tárajko a Popletajka, do krajiny rozprávok Vás zoberie Víla Veseluška a svetom snov Vás prevedie Sníček Hugo. Porozumieť životu dravých vtákov Vás naučí Sokoliarstvo Červený Rybník a vyjašiť sa môžete na skákacích hradoch. Páni si zatiaľ môžu nechať urobiť nový účes od profesionálneho Barbera. A ak budete pozorní, stretnúť môžete množstvo známych tvári a celebrít. Hladu sa nebojte, pretože máme pre Vás pripravené stánky s výborným jedlom a pitím.

Večer zakončíme prestížnou módnou prehliadkou, ktorou nás bude sprevádzať jedinečná moderátorka Karin Haydu. Tešiť sa môžete na modely niekoľkých návrhárov a na famózne spevácke vystúpenia. Tejto fashion show sa zúčastní niekoľko novinárov aj známych osobností.

Počas celého dňa môžete dobrovoľne prispieť na pomoc pre Samka. Večer sa uskutoční tombola a čaká Vás aj dražba šiat. Všetky tieto vyzbierané financie budú večer odovzdané priamo rodičom Samka.

Celý tím Prestige Fashion Event & Charity sa teší na každého z Vás, ktorí prídete toto podujatie podporiť a užiť si spolu s nami a Samkom krásny deň. Ďakujeme.

Adresa miesta konania: Františkánska záhrada, Skalica

Cena: deti do 3 rokov zdarma, deti do 10 rokov 3 €, dospelí 5 €

Doba trvania: 12 hodín

Organizátor: Prestige Fashion Event & Charity

Pridaj komentár