Active Beauty Academy otvára najmodernejší vzdelávací inštitút na Slovensku vo svojej oblasti. Nový inštitút tak poskytne priestor pre vzdelávanie a nadobúdanie zručností v piatich odboroch z beauty sféry pod dohľadom kvalifikovaných lektoriek z praxe.

Spišská Nová Ves metropolou krásy?!? Nová Active Beauty Academy slávnostne otvorila svoje brány!!!

Metropola krásy – aj takto budeme môcť prezývať Spišskú Novú Ves po otvorení AB Academy. Cieľom najmodernejšieho akreditovaného vzdelávacieho inštitútu na Slovensku v beauty oblasti je poskytovať vysoko odborné a kvalitné kurzy.

Absolvent akreditovaného kurzu získa certifikát

Prioritou AB Academy je práve kvalita a certifikovanosť – účastníčky a účastníci kurzov musia zvládnuť celý vzdelávací kurz, ktorý pozostáva z teoretickej aj praktickej časti. Sprevádzať ich pritom bude skúsený lektor s profesionálnym prístupom, ktorý má za sebou dlhoročnú prax v odbore, rozsiahle študijné materiály a najmä najmodernejšie technológie a vybavenie.

Na konci kurzu musia účastníci zvládnuť záverečnú skúšku, pozostávajúcu z nadobudnutých vedomostí a zručností. Výsledkom kurzu je odborne certifikovaná osoba, ktorá sa môže zamestnať v oblasti alebo si otvoriť vlastný salón.

„Popri vzdelávaní sa v jednotlivých beauty oblastiach vieme našim klientom poskytnúť aj vzácne know-how z praxe, keďže sami v tejto oblasti pôsobíme už 10 rokov. Absolvent AB Academy teda neodíde len s certifikátom v ruke – ak bude mať záujem, pomôžeme aj pri realizácii vlastného salóna a to od získania dotácie až po samotné zariaďovanie priestorov,” hovorí Jozef Čarnoký, riaditeľ AB Academy.

AB Academy

Vzdelávací inštitút Activ Beauty Academy vznikol s cieľom poskytovať najkvalitnejšie vzdelanie v beauty oblasti, konkrétne v piatich odborných programoch – kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, vizáž. Okrem možnosti kurzov a nadobudnutia zručností, poskytuje akadémia aj svoje know-how pri rozbiehaní vlastného podnikania v oblasti krásy.

Možnosť pre dlhodobo nezamestnaných

Cieľom AB Academy je prispieť aj k tomu, aby na východe Slovenska a v spišskom regióne klesla nezamestnanosť. Certifikované kurzy je možné absolvovať aj ako RE-PAS kurzy, ktoré ponúkajú úrady práce pre všetkých, ktorí majú problém s uplatnením sa na trhu práce. Vďaka tejto spolupráci môžu svoje profesijné smerovanie pozmeniť aj tí, ktorým sa nedarí nájsť si prácu v oblasti, ktorú vyštudovali.

FOTO: Lea Máriássy, FOTKALM

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár