Tvorcom reklamnej kampane novej marvelovky Spider-Man: Návrat domov sa v jednej z pobočiek kaviarní Starbucks podarilo štýlovo vystrašiť jej zákazníkov. Zverejnené video ukazuje zamestnancov kaviarne ako k jednej z objednávok ohlasujú práve pavúčieho muža.

Spider-Man v Starbuckse vystrašil nielen legendárneho Stana Leeho!!!

Nechápavé pohľady zákazníkov vystrieda prekvapenie, keď Spider-Man v plnej poľnej zrazu vykukne z diery v strope. A hoci „Spidey“ visel pri viacerých z nich naozaj blízko, opakovanie pamätnej scény z upršanej uličky s Mary Jane sa nekonalo … Vo videu si môžete navyše všimnúť aj legendárneho Stana Leeho.

V dlho očakávanom filme o obľúbenom marvelovskom superhrdinovi sa Peter Parker (Tom Holland) snaží sa zosúladiť bežný stredoškolský život s povinnosťami superhrdinu. Po skúsenosti s Avengermi sa vracia domov k tete May a jeho mentorom sa stáva Tony Stark alias Iron Man (Robert Downey Jr.). Na scéne sa však objaví nová hrozba menom Vulture (Michael Keaton), ktorá môže zničiť všetko, čo je Peterovi tak drahé …

Peter Parker sa v jeho najnovšom prevedení predstaví po boku štýlového Iron Mana. Ak si chcete užiť tento jedinečný filmový zážitok užiť na širokom plátne, navštívte Marvelovku Spider-Man: Návrat domov vo vašom kine ešte dnes! Na naše plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár