Novinku Spider-Man: Návrat domov označujú niektorí kritici za zatiaľ najlepší film o pavúčom mužovi. Tohtoročné kinohity ako Logan, Strážcovia galaxie 2 či Wonder Woman dokazujú, že komiksové filmy milujú diváci nielen na Slovensku, ale po celom svete. Leto však patrí najznámejšiemu superhrdinovi všetkých čias – Spider-Manovi.

Spider-Man na Slovensku boduje! Počas prvého víkendu zaujal takmer 24 tisíc divákov!!!

Nový pavúčí muž je v novinke len obyčajným študentom, ktorý musí dokázať, že má na to byť superhrdinom.  Zatiaľ najmladšia verzia superhrdinu zbiera samé chvály a očividne si ho obľúbili aj slovenskí diváci. Film Spider-Man: Návrat domov u nás videlo počas prvého víkendu neuveriteľných 24 tisíc divákov.

Novým Peterom Parkerom je len 21-ročný britský talent Tom Holland. Práve jeho kritici označujú za najvernejšiu a najsympatickejšiu filmovú verziu Spider-Mana vôbec. Populárny kritik Richard Roeper z Chicago Sun-Times uviedol: „Aj napriek svojím superschopnostiam je stále netrpezlivý, nemotorný a energický tínedžer, ktorý ešte len objavuje svet.”

Ďalší hovoria o skvelo napísanom scenári plnom prirodzeného humoru, ktorý je po ťažkých filmoch ako Batman vs. Superman či Logan zaslúženým vydýchnutím. „Zatiaľ najvtipnejší Spider-Man.

Návrat domov je plnokrvným tínedžerským filmom so sýtym vizuálom a kopou energie,” píše o filme Chris Machell z portálu CineVue.  Pochvaly zaznievajú aj na filmového záporáka, ktorého si zahral legendárny Michael Keaton. Abraham Riesman z portálu Vulture.com: „Keatonov lietajúci Vulture je najlepším marvelovským zloduchom posledných rokov.”

Ohlasy kritikov odzrkadľujú aj hodnotenia svetových filmových portálov. Na stránke imdb.com má film 8.2 bodov z 10 a na portáli Rotten Tomatoes skvelých 93%, čo ho radí medzi najlepšie komiksové filmy histórie. Na Slovensku populárnej filmovej databáze csfd.cz, ktorá zbiera kritiky od laickej verejnosti, má film taktiež výborné hodnotenie 81%.

Príďte si pozrieť „marvelovku“ Spider-Man: Návrat domov do vášho kina práve teraz. Film je uvádzaný vo verzii so slovenským či maďarským dabingom ako aj v pôvodnom znení s českými titulkami. Na vaše plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár