Veronika Krúpa Nízlová sa po rozpade legendárneho slovenského speváckeho dua TWiiNS vydala na sólovú dráhu speváčky. Pod umeleckým menom Vebi vstúpila na hudobnú scénu svojim debutovým singlom s názvom „Zakázaná“.

Len nedávno Vebi predstavila slovenskej verejnosti videoklip k svojej druhej autorskej skladbe „Nemám záujem“. V klipe okrem známej speváčky predviedli svoj talent aj tanečníčky zo skupiny Ladylicious.

“Skladba ‘Nemám záujem’ je o každej žene, ktorá sa neustále vracia do nefunkčného vzťahu. Je v nás, ženách, veľký kus romantiky a častokrát uveríme, že to s nami druhá strana myslí dobre a tentokrát to bude iné. Žena by mala mať silu bojovať o svoje šťastie a dávať ho na prvé miesto. Nemali by sme sa meniť podľa toho, ako si to praje niekto iný a prispôsobovať sa viac, ako je nám to príjemné,” povedala Vebi o svojej druhej autorskej skladbe, ktorú napísala v decembri.

“Určite by som nechcela túto skladbu spájať s rozchodom s manželom. V prípravnej fáze ju počul a vie o nej. Nemám záujem vychádza z pocitov, ktoré si zdieľame s kamarátkami, keď rozoberáme vzťahy a niekedy je pre nás ženy naozaj ťažké vysvetliť mužom, že v tomto smere vieme byť rozhodné a neprospieva to žiadnemu z páru,” dodala Vebi.

“Keď žena povie, že ‘nemá záujem’, tak je to rozhodnutie, ktoré by muži mali rešpektovať. Ženy zvyknú dať veľmi veľa priestoru, aby ich muž o svojich kvalitách presvedčil. Keď sa však rozhodneme, tak chceme, aby naše rozhodnutie bolo rešpektované. A platí to, samozrejme, aj naopak. Nikdy by sme nemali druhého človeka tlačiť, aby sa správal inak, ako je mu prirodzené. Úcta a rešpekt druhého človeka by sa mali stať našou prirodzenou súčasťou,” dodáva speváčka.

Jednoznačnosť vyjadrenia “Nemám záujem” vyjadrili speváčka a tanečníčky aj svojim čierno-bielym oblečením.

FOTO: Benedikt Prokop

Pridaj komentár