Novou Miss Slovensko a kráľovnou krásy pre rok 2019 sa spomedzi dvanástich finalistiek stala Bratislavčanka s číslom 4, Frederika Kurtulíková. Počas sobotňajšieho galavečera, ktorý v priamom prenose odvisievala TV JOJ, tak rozhodla špeciálne zložená porota, ktorej predsedníčkou sa aj v tomto ročníku stala riaditeľka súťaže Miss Slovensko – Karolína Chomisteková.

Do poroty zasadla i víťazka svetovej súťaže Miss Supranational 2018 – Valeria Vazquez Latorre, odborníčka na etiketu a kráľovský protokol – Katarína Diková Strýčková, spolumajiteľka celosvetovej kozmetickej značky GOSH Copenhagen – Bolette Tjellesen, šéfredaktorka magazínov Eva, Madam Eva a EMMA – Eva Blahútová, herec a moderátor – Maroš Kramár, finančný riaditeľ televíznej skupiny JOJ Group – Mojmír Mlčoch a módny návrhár – Michael Kováčik.

Miss Slovensko 2019 – Frederika Kurtulíková

Frederika Kurtulíková ukázala na pódiu okrem svojej krásy i skúsenosti s prehliadkovým mólom, nakoľko sa už niekoľko rokov venuje aktívnemu modelingu. Okrem športu je jej najväčšou vášňou umenie, ktoré naživo predviedla vo voľnej disciplíne počas finálového večera dokonalou hrou na klavíri.

1. vicemiss Slovensko 2019 – Alica Ondrášová

Nová Miss Slovensko získala celú radu hodnotných cien, s ktorých spomeňme napríklad nový automobil Hyundai i30 Fastback, exotickú dovolenku do Ománu od CK Hydrotour, 3-izbový byt na jeden rok v novostavbe Green Village, ročné flexibilné poistenie od NOVIS Poisťovne či honorovanú zmluva a letenku na svetovú súťaž Miss World 2019 od LGM Production.

2. vicemiss Slovensko 2019 – Natália Hrušovská

Na druhom mieste a 1. vicemiss Slovensko 2019 sa stala finalistka s číslom 2, Alica Ondrášová. Finalistka z obce Unín získala tiež titul Miss Príjemný hlas, ktorý krásnym spevom potvrdila počas voľnej disciplíny. Alica, ktorá sa môže taktiež pochváliť skúsenosťami z modelingu, sa môže pochváliť i titulom Miss Sport, ktorý jej na jednom zo sústredení odovzdala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. 1. vicemiss Slovensko 2019 nás bude reprezentovať na svetovej súťaži Miss International.

Na skvelej tretej priečke a 2. vicemiss Slovensko 2019 sa stala finalistka s číslom 1, Natália Hrušovská. Kráska z Nitry sa môže pochváliť okrem bronzového umiestnenia i tým, že bola najvyššou finalistkou v tomto ročníku. Očarujúca finalistka a 2. vicemiss Slovensko 2019 nás bude reprezentovať na svetovej súťaži Miss Supranational.

Počas večera bolo vyhlásených aj niekoľko ďalších vzácnych titulov. Okrem titulu Miss Press volenom priamo zástupcami médií, ktorý bol vyhlásený niekoľko dní pred samotným finálovým večerom, si finalistky odniesli z veľkého finále i niekoľko ďalších, veľmi zaujímavých ocenení. Tým najočakávanejším bol titul EVA Miss Sympatia, o ktorom hlasovaním rozhodovali priamo fanúšikovia.

Miss Press: Tereza Turzová

Miss Drive: Tereza Turzová

Miss Gosh: Frederika Kurtulíková

Miss Press 2019 – Tereza Turzová

Miss Avène: Terézia Jakubcová

Miss Príjemný hlas: Alica Ondrášová

Miss Sympatia: Tereza Turzová

FOTO: Jan Zemiar; SITA/Alexandra Čunderlíková

Pridaj komentár