Rovnako, ako sme tomu boli svedkami v roku 2017, tak aj aktuálnom ročníku módneho veľtrhu Trenčín Mesto Módy, nebude okrem bohatého programu núdza o módne prehliadky tých najtalentovanejších módnych návrhárov a návrhárok zo Slovenska.

Špeciálna módna show ponesie vzácne poslanie! Lýdia Eckhardt a jej modely zažiaria na blížiacom sa módnom veľtrhu Trenčín Mesto Módy!!!

Jedna z nich však bude výnimočná! 14.9.2018 prebehne v trenčianskom Expo Centre samostatná módna show Prvej dámy slovenskej módy – Lýdie Eckhardt, na ktorú si už teraz môžu všetci fanúšikovia kvalitnej módy a skvelých módnych zážitkov zakúpiť vstupenky na  ticketmedia.sk.

Osobitosťou tejto módnej show je, že výťažok zo zakúpených lístkov poputuje na charitatívne účely a to konkrétne pre neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, ktorej cieľom je pomoc deťom z detských domovov. Skvelý módny zážitok sa tak zároveň stane aj pomocou tým, ktorí ju najviac potrebujú.

Špeciálnym hosťom tejto módnej show, v rámci ktorej na prehliadkovom móle zažiaria modely z kolekcie nazvanej „S láskou“, bude slovenská speváčka Mária Čírová, ktorá je zároveň ambasádorkou podujatia Trenčín Mesto Módy. Ak ste už dlho túžili zúčastniť sa módnej prehliadky na tej najvyššej úrovni, nevynechajte túto jedinečnú príležitosť a vychutnajte si pohľad na modely Lýdie Eckhardt priamo z prehliadkového móla najväčšej módnej udalosti na Slovensku – Trenčín Mesto Módy.

Pridaj komentár