Richard Rozbora opäť čaroval! Svoju najnovšiu kolekciu, už tradične určenú nie len pre vybranú sezónu, ale pre celý rok 2020, predstavil obľúbený slovenský návrhár na prestížnom módnom podujatí Bratislavské módne dni.

Premiéra tejto kolekcie prebehla v kúzelných priestoroch bratislavských Klarisiek, ktoré sa počas toho prestížneho módneho podujatia opäť raz premenili na neobyčajné prehliadkové mólo.

Detailne prepracované outfity, skvelá práca s kvalitnými materiálmi, dokonalé strihy či profesionálny prístup k detailom, sú už typickými prvkami Richardovej tvorby, ktoré môžeme pozorovať aj v tejto autorskej kolekcii.

Pochvalné gestá či pohľady uznania sa niesli zaplneným publikom už počas samotnej módnej prehliadky. O tom, že nositeľnosť dámskej módy je jednou z priorít rodinnej značky Rozbora Couture, sme sa mohli presvedčiť i tentokrát.

Nielen na Slovensku, ale i v zahraničí, je Richard Rozbora preslávený svojim prístupom k filozofii „slow fashion“ v originálnom spojením s elegantnou mestskou módou, ktorú v Bratislave i tentokrát predviedla plejáda krásnych modeliek.

Nahliadnite spolu s nami na najnovšiu kolekciu prestížneho módneho návrhára Richarda Rozboru tak, ako bola predstavená na prehliadkovom móle Bratislavských módnych dní.

Pridaj komentár