Miro Jaroš je všestranným umelcom, ktorého poznáme najmä ako speváka či skladateľa. No najnovšie si môže do svojho portfólia zaradiť aj dabingovú skúsenosť. Ale pozor, nešlo len o malú úlohu!Strihol si totiž rovno hlavnú postavu rytiera Ruslanav animovanej rozprávke Ukradnutá princezná, ktorú si slovenský divák môže vďaka distribučnej spoločnosti Continental film vychutnávať v našich kinách od 17. mája 2018.

Slovenský spevák Miro Jaroš po prvýkrát v dabingu! Uhádnete ktorej rozprávkovej postave prepožičal svoj hlas?

Obľúbený spevák sa vo svojej tvorbe venuje aj detičkám. V žltej košeli a červenom motýliku ich pomocou pesničiek učí ako si umývať zúbky, poďakovať či upratovať, a preto sa veľmi potešil, keď ho oslovili na spoluprácu.

Ako sám hovorí: „Pôvodne som mal k rozprávke len otextovať a zaspievať titulnú skladbu. Neskôr prišli s myšlienkou,či by som nevyskúšal nadabovať aj jednu z hlavných postáv.

Spočiatku som váhal, keďže som s dabingom nemal žiadne skúsenosti. Nakoniec som si povedal prečo nie a hoci som mal pred touto prácou veľký rešpekt, práca v dabingu ma naozaj bavila.”

Ako to Miro zvládol, sa môžeme dozvedieť od 17. mája 2018, kedy bude rozprávka Ukradnutá princezná uvedená do slovenských kín.

Predtým si však môžete pozrieť nový videoklip s ukážkami z rozprávky a vypočuť pesničku Krič do sveta!, ktorú Miro otextoval a naspieval.

Pridaj komentár