V animovanej novinke sa okrem nabitého slovenského obsadenia predstaví aj niekoľko celebritných hostí! Nový animák EMOJI FILM vám predstaví svet, ktorý si každý z vás nosí vo vrecku – smartfón. Jeho obyvateľmi sú smajlíci Emoji, ktorých úlohou je celý život vyjadrovať jednu emóciu … až kým nepríde Gene, ktorý ich má všetky!

Slovenský dabing animáku EMOJI FILM je nabitý hviezdami!

V originálnom znení smajlíkom prepožičali hlasy viaceré hollywoodske hviezdy ako T. J. Miller, James Corden, Anna Faris či legendárny sir Patrick Stewart. U nás bude však EMOJI FILM uvedený v slovenskom znení. Ktoré z našich hereckých hviezd budete môcť vo filme počuť?

Ako hlavný hrdina Gene sa predstaví jeden z našich najvyťaženejších dabingových hercov Michal Hallon, ktorý je už niekoľko rokov hlasom hviezd ako Shia LeBeouf či Elijah Wood. Jeho najlepší kamoš – premotivovaný „Daj na to“, bude zas herec a komik Juraj Kemka, známy zo skeč šou Kredenc alebo Partička.

Trojicu putujúcu známymi aplikáciami uzatvára záhadná a nezávislá Hekerka. V slovenskom znení sa ňou stala jedna z najlepších slovenských herečiek svojej generácie – Táňa Pauhofová, ktorá je okrem iného známa z filmov Všetko alebo nič, Muzika či z úspešnej minisérie Horiaci ker.

Záporáčkou v EMOJI FILMe je večne usmiata Smajly. Našou Smajly je herečka, komička a scenáristka Peťa Polnišová, známa najmä účinkovaním v kultovej skeč šou S.O.S., seriáli Horná Dolná či v tohtoročnom kinohite CUKY LUKY FILM. Divákov však pravdepodobne najviac pobaví dvojka výnimočne vážnych smajlíkov – „hovienok“ – ktorej hlasy prepožičali Maroš Kramár a jeho najmladší syn Marko.

V pôvodnom znení vo filme hosťuje niekoľko známych celebrít – popová diva Christina Aguilera, herečka Sofia Vergara či komik Jeff Ross. Slovenský dabing v ničom nezaostáva – v EMOJI FILME budete môcť počuť napríklad moderátorov Sajfu a Juniora, či frontmana IMT Smile – Ivana Táslera.

Animovaný EMOJI FILM sa v našich kinách objaví so slovenským dabingom a aj v 3D už 10. augusta 2017

Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár