Aj v tomto roku nechýbali medzi hosťami dobročinného plesu poprední slovenskí módni návrhári. Tí sa postarali o nádherné plesové róby pre svoje partnerky alebo svoje jedinečné plesové kúsky odprezentovali na sebe. A bolo opäť čo obdivovať!

19. ročník dobročinného Plesu v opere privítal aj známe mená slovenskej módnej scény. Jedno z najprestížnejších charitatívnych podujatí si v tomto roku nenechal ujsť Boris Hanečka, ktorý opäť pripravil šaty pre svoju plesovú partnerku Luciu Hablovičovú, či Marcel Holubec, ktorý okrem svojej partnerky pripravil prekrásnu róbu i pre moderátorku večera – herečku Luciu Hurajovú.

„Je prijemné, keď môžem svoj talent zúročiť takýmto spôsobom. Teší ma, že to nie je len o samotných šatách, ale aj o hlbšej dobročinnej myšlienke, s ktorou je Ples v opere spätý,“ hovorí Marcel Holubec, ktorý prípravu šiat celý čas konzultoval aj s ich nositeľkou.

„S Marcelom sme sa vzácne na všetkom zhodli, a táto harmónia sa premietla aj do samotnej prípravy šiat. Tie majú ambíciu zhmotniť tohtoročnú tému Plesu v opere, ktorou je rapsódia šťastia,“ opísala spoluprácu s tvorcom róby moderátorka dobročinného podujatia Lucia Hurajová.

Svoje plesové modely predviedli aj módne návrhárky Renáta Kliská a Michaela Ľuptáková.

Nováčikom z módnej scény bola tento rok na plese originálna Lenka Sršňová, ktorá je známa extravagantnými farebnými modelmi. Dobročinný Ples v opere tak opäť udal módne trendy aktuálnej plesovej sezóny.

Pridaj komentár