Odvekí nepriatelia Vtáky a Krochkáči sa už čoskoro spoja v pokračovaní obľúbeného animáku Angry Birds vo filme. V novinke sa vrátia všetky vaše obľúbené postavy z pôvodného filmu spolu s hlasmi známych slovenských hercov.

Večne nahnevaný Red, jeho kamaráti Chuck, Bomb a Mocný orol sa budú musieť tentokrát spojiť so šéfom Krochkáčov, nafúkaným Leonardom, aby sa zachránili pred hrozbou z tajomného tretieho ostrova. Ktoré známe hlasy slovenských hercov budete počuť v očakávanom animáku?

Red, Bomb a Chuck sa vracajú v pokračovaní populárnej rozprávky. Okrem vtáčieho Píplandu a sveta ich úhlavných nepriateľov Krochkáčov, existuje aj záhadný tretí ostrov, ktorého obyvatelia predstavujú pre všetkých novú hrozbu.

Ak sa chcú zachrániť, musia sa odvekí súperi spojiť a spolupracovať. Z najhorších nepriateľov je tak ešte horší tím …

Hlavného hrdinu Reda bude rovnako ako v jednotke opäť dabovať slovenský herec a komik Peter Sklár, známy napríklad zo seriálu Horná Dolná. Trojica jeho kamarátov Chuck, Bomb a Mocný orol zas bude v slovenčine znieť ako Vladimír Kobielsky, Daniel Dangl a Peter Marcin.

Ich kedysi nepriateľovi – teraz novému spojencovi – Leonardovi, prepožičia hlas Dušan Szabó a v ďalších vedľajších postavách budete môcť počuť Juraja Kemku či Ivana “Tuliho” Vojteka.

Rozhaštereným “chlapom” budú sekundovať známe slovenské herečky – Táňa Pauhofová ako Silver, Petra Polnišová ako Matilda a ako hlavnú záporáčku Zetu budete môcť počuť Jeanette Švoňavskú.

Svoj multitalent pri dabingu dokázala aj speváčka Tina, ktorá sa zhostila úlohy Zetinej pravej ruky Debbie.

Producenti slovenského dabingu však nezabudli ani na najmenších divákov, ktorých hviezdy pochádzajú zo sociálnych sietí. Vo filme sa totiž objaví aj dvojica youtuberov Fifqo a Patra Bene.

Animák Angry birds vo filme 2 sa v našich kinách objaví so slovenským dabingom od 19. septembra 2019

Na naše plátna ho prináša distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár