Giorgio Armani povedal: „Farby! V kolekcii Pre-Fall 2017 v každom prípade aj farby!“ Hoci farba je azda najnetradičnejšou črtou Armaniho tvorby, v najnovšej kolekcii módneho domu Giorgio Armani Pre-Fall 2017, sa kráľ talianskej módy rozhodol skombinovať pre neho tradičnú čiernu a bielu farbu, s jasnými odtieňmi červenej, zelenej a modrej farby. Celá kolekcia pozostáva z elegantných šiat, ktoré sú určené nielen na denné nosenie, ale môžu zároveň poslúžiť aj na večer do spoločnosti.

Slovenská topmodelka Sasha Gachulincová opäť boduje!!! Takto zažiarila v kampani pre módny dom Giorgio Armani Pre-Fall 2017!

Veľmi šikovné a inteligentné (ako samotný Armani) riešenie elegantnej módy si zaslúži nielen pozornosť, ale aj poklonu. Rafinovaným spôsobom dal Armani elegancii určitú dávku pohody a ležérnosti, čoho dôkazom sú mohérové svetríky, saténové nohavice v teplákovom štýle, ako aj dlhšie a voľnejšie zvršky.

Armaniho cieľom bolo, aby žena v jeho modeloch zažiarila nielen na červenom koberci pri príležitosti udeľovania Cien akadémie, ale aj pri akejkoľvek inej príležitosti v Londýne, či inej svetovej metropole.

Ženská krása bola veru ďalším neprehliadnuteľným prvkom v kampani Pre-Fall 2017 by Giorgio Armani. Najväčšou radosťou však bola slovenská topmodelka Sasha Gachulincová, ktorá v kampani vynikla hneď na niekoľkých záberoch, čím zaznamenala ďalší veľký úspech na poli modelingu.

Nuž, čo už viac dodať? Vychutnajte si spolu s nami krásu špičkovej talianskej módy a výnimočnosť slovenskej topmodelky Sashy Gachulincovej, ktorá je vo svete modelingu zastupovaná svojou materskou agentúrou – Elite Model Management.

FOTO: Vogue.com

Pridaj komentár