Slovenská topmodelka Linda Nývltová pre magazín EVA

997
Slovenská topmodelka Linda Nývltová pre magazín EVA 3

Linda Nývltová je jednou z najúspešnejších slovenských modeliek. Jej hviezdna kariéra sa začala víťazstvom na národnom finále prestížnej modelingovej súťaži Elite Model Look Slovakia 1998, kedy mala Linda len štrnásť rokov. Potom reprezentovala Slovenskú republiku na svetovom finále Elite Model Look International 1998, ktoré sa konalo 17. septembra vo francúzskom Nice, kde obsadila krásne 3.miesto.

linda_nyvltova_for_eva_mmagazin1FOTO: Lucian Bor

Linda sa už ako šestnásť ročná objavila na titulnej strane francúzskeho Vogue a ďalej prepožičiavala svoju krásnu tvár tým najprestížnejším magazínom ako Elle, Madame Figaro, Biba, Madame, Maxima a iné. Jej klienti jej často dávajú prezývku „the face“ alebo „face of german Elle“.

linda_nyvltova_for_eva_mmagazin2Slovenská topmodelka Linda Nývltová bola tvárou kampaní ako Artdeco, Chacok, Guerlain, „Samsara“ fragrance, Helena Rubinstein, Chanel, Clarins, Marccain, La Roche, L´Oréal, Naf Naf, Sonia Rykiel, Well a dalšich zvučných mien.

linda_nyvltova_for_eva_mmagazin3V roku 2004 zmenila Linda svoju pôvodnú materskú agentúru Elite Model Management za agentúru Bubble. Krásna Linda Nývltová už niekoľko rokov žije v Amerike a vďaka úlohe vo filme Perfect Days (2011) si vyskúšala herectvo.

linda_nyvltova_for_eva_mmagazin4Linda má za sebou dlhú kariéru a nevie si predstaviť, že by nežila aj naďalej vo svete módy. Stále sa naplno venuje modelingu, ale podieľala sa na rôznych projektoch aj ako produkčná. Najnovšie nafotila Linda titulku a módny editorial pre časopi Eva v spolupráci s Patríciou Kvasňovskou.

linda_nyvltova_for_eva_mmagazin5

linda_nyvltova_for_eva_mmagazin6linda_nyvltova_for_eva_mmagazin7FOTO: Patrícia Kvasňovská

Pridaj komentár