Slovenská topmodelka Alexandra Gachulincová pre Maxima Portugal

1335
Slovenská topmodelka Alexandra Gachulincová pre Maxima Portugal 1

Mala len štrnásť rokov, keď ju objavil svet modelingu. Alexandra Gachulincová sa stala víťazkou národného kola prestížnej modelingovej súťaže Elite Model Look 2005 a v Šanghaji na svetovom finále obsadila krásne druhé miesto. Práve táto súťaž jej odštartovala veľmi úspešnú modelingovú kariéru svetovej modelky.

a

Alexandra absolvovala svoje prvé fotenie v zahraničí, ktoré bolo do luxusného kalendára pre päťdesiatich prominentov z celého sveta. Jej kariéra začala vo veľkom štýle, po ktorom nasledovali svetové prehliadky na mólach v Paríži, Miláne a New Yorku.

b

Predvádzala pre extravagantného módneho návrhára značky Christian Dior – Johna Galiana, pre Rocco Barocco a Calvina Kleina.

c

Svetová modelka Alexandra Gachulincová nafotila kampaň pre Antica Murrina a stala sa tvárou Kenvela a Mustang jeans. Objavila sa na titulných stranách najprestížnejších magazínov ako sú D Magazine, Jalouse, L´Officiel, Marie Clair a One Magazine.

d

Alexandra je pravidelne súčasťou prestížných prehliadok ako Antonio Marras, Barbora Bui, Basso & Brooke, Burbery, Chloé, Gemma Kang, Isabel Marant, Luisa Beccaria, Laura Biagiotti, Marni, Nicole Romano, Prada, Paul Smith, Rocco barocco, Tory Burch, Topshop a ďalších.

e

Najnovšie nafotila editoriál pre portugalské vydanie Maxima spolu s Branislavom Šimončíkom. V súčasnosti je stálicou modelingu a vo svete je zastupovaná svojou materskou agentúrou Elite Model Management.

f

Pridaj komentár