Slovenská modelka Dominika Sedláková má len 23 rokov, no už dnes sa môže pochváliť mnohými úspechmi z prehliadkových mól prestížnych Fashion Weekov v Londýne, Miláne či Madride.

Rodáčku z Bratislavy, ktorá na profesionálnej úrovni pôsobí nielen na Slovensku, ale prevažne v zahraničí (Madrid, Miláno, Londýn) už takmer 6 rokov, zastupuje vo svete modelingu jej materská agentúra Mix Model Management.

Do svojho už teraz bohatého portfólia, si môže Dominika okrem mnohých fotení a módnych prehliadok, pripísať aj reklamu pre svetovo známu módnu značku Diesel.

Samotné natáčanie reklamy prebiehalo v Aténach a to pod režisérskou taktovkou skúsenej dvojice Ali Ali a Ahmed Tahoun.

V reklamnej kampani s názvom Be A Follower, sa popri modeloch objavili aj skutoční influenceri a influencerky, ako napr. Ami & Aya. Čo nám o natáčaní prezradila sama Dominika Sedláková?

„Celé to bola veľká sranda, nakoľko sme natáčali s niekoľkými vplyvnými influencermi. Samotný tím značky Diesel bol veľmi priateľský a profesionálny. Moja prvá scéna, ktorú sme natočili pomerne rýchlo, bola s Francescom Cuizzom na streche vysokej budovy. Druhá už ale bola trochu náročnejšia, keďže bola tma a celkom aj zima. Napchávali sme sa junk foodom. Najprv to bolo super – veď kto by si neužíval scénu, kde sa má vlastne popri jedení len zabávať (úsmev). Po pár hodinách sme však toho už mali dosť. Jedlo bolo studené a naše žalúdky totálne plné (smiech). Celkovo to však pre mňa bola vzácna skúsenosť. Celý Diesel tím bol skvelý a ani nehovorím, ako úžasne sa o nás starali.“

Pridaj komentár