Slovenská modelka Dominika Szijartóová nafotila editoriál pre Avenue Illustrated

542
Slovenská modelka Dominika Szijartóová nafotila editoriál pre Avenue Illustrated 8

 

Sebavedomá sexi blondínka Dominika Szijartóová je ďalšou veľmi úspešnou slovenskou modelkou vo svetovom modelingu. Ako nová a zaujímavá tvár bola objavená agentúrou Exit Model Management na koncerte skupiny „Black Eyed Peas“. Neskôr si ju agentúra zavolala na casting a nasledovali Dominikine prvé úspechy na poli modelingu. Prvé fotenia absolvovala v Prahe, vo Viedni a v Bratislave. Po prvýkrát Dominika Szijartóová odcestovala za hranice do tureckého Istanbulu.

Slovenská modelka Dominika Szijartóová nafotila editoriál pre Avenue Illustrated

dominika_szijartoova_avenue_illustrated_mmagazin2

Dominika sa môže pochváliť tými najväčšími kampaňami ako sú Burjois Paris, Marks & Spencer vo Veľkej Británii, Yodema, MOE, Ammes, Bipa, Bocetto, Ann Christine a ďalšie. Dominika svoju krásnu tvár prepožičala do reklamy ako AXE a Macy’s. Pozrite si spolu s nami najnovší módny editoriál v podaní slovenskej krásky – Dominiky Szijartóovej.

dominika_szijartoova_avenue_illustrated_mmagazin3 dominika_szijartoova_avenue_illustrated_mmagazin4 dominika_szijartoova_avenue_illustrated_mmagazin5 dominika_szijartoova_avenue_illustrated_mmagazin6 dominika_szijartoova_avenue_illustrated_mmagazin7[exitmm.sk]

Pridaj komentár