Slovenská kráska Erika Palkovičová – Je dôležité mať dobrú modelingovú agentúru, aby ste mohli veriť ľudom, s ktorými pracujete!

761
Slovenská kráska Erika Palkovičová – Je dôležité mať dobrú modelingovú agentúru, aby ste mohli veriť ľudom, s ktorými pracujete! 1

Nádherná Erika Palkovičová je od roku 2009 jednou z najúspešnejších modeliek modelingovej agentúry Elite. Dvadsaťdva ročná kráska trávi väčšiu časť svojho života v New Yorku, kde ju zastupuje agentúra New York Models. Vďaka modelingu mala možnosť precestovať naozaj takmer celý svet. Barcelona, Hong Kong, Tokio, Istanbul, Paríž, Los Angeles, Maroko, Bora Bora, Filipíny, Taliansko, Nemecko, a to je len zlomok Erikiných navštívených destinácií.

Erika Palkovičová pre ruské vydanie magazínu Glamour by Chris Craymer

erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin1

Erika Palokovičová už mala možnosť spolupracovať s mnohými zvučnými svetovými magazínmi, ako napríklad Cosmopolitan, Amica, Gioia, Glamour, Vogue, či Harper´s Bazaar.  Jej snom je však pracovať pre Victoria´s Secret. Kráska, ktorej tvár sa objavila na obálkach magazínov ako Madonna, Maxima Austria, Spur Japan priznáva, že miluje nakupovanie.

erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin2

Inšpiráciu hľadá priamo v obchodoch a obľubuje značky ako SLP, Dior a návrhy od Isabel Marant a Alexandra Wanga. Zo slovenských fotografov vyzdvihuje najmä prácu Lukáša Kimličku, Matúša Tótha, či Branislava Šimončíka.

erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin3

Ak práve šťastne zadaná modelka nepracuje, na tvári preferuje žiaden make-up, používa len kvalitný krém a necháva svoju pleť „dýchať“. Dodáva, že jedlo je taktiež veľmi dôležité a mali by sme si byť vedomí toho, čo jeme.

erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin4

Samozrejme je pre ňu po 10 hodinovom fotení veľmi dôležitý odpočinok a nevynechá ani pravidelný pitný režim. Stosedemdesiatpäť centimetrov vysoká modelka si svoju vynikajúcu postavu udržuje vo forme cvičením s trénerom dvakrát do týždňa. Po príchode do New Yorku objavila „Hot Yogu“, ktorú si zacvičí vždy veľmi rada.

erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin5

Erikina rada pre mladé modelky znie: Zostaňte silné, nikdy sa nevzdávajte a nikdy sa neporovnávajte s ostatnými modelkami! Je dôležité mať dobrú modelingovú agentúru, aby ste mohli veriť ľudom, s ktorými pracujete. A čo je pre Eriku na modelingu najťažšie? Byť ďaleko od rodiny a priateľov a skoré ranné fotenia.

erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin6erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin7 erika_palovicova_slovenske_modelky_mmagazin8[elitemodels.sk]

Pridaj komentár