Katarína Vlčáková, fotografka, vizážistka a hairstylistka v jednej osobe, stojí už niekoľko rokov za svojou úspešnou značkou MUSEstudio. Zmysel pre krásu a detail bol pre majiteľku štúdia prirodzený už od útleho detstva.

Kreslenie bolo pre Katku hlavným koníčkom, ktoré v puberte vystriedal prvý fotoaparát. Už v šestnástich rokoch si za pomoci rodičov zariadila svoj prvý fotoateliér, čo bolo prelomovým momentom jej kariéry.

Nikoho preto neprekvapilo, že jej životnou cestou sa stane práve fotografia v štýle beauty & fashion. MUSEstudio sa už tradične zameriava na prirodzenú krásu svojich objektov, či už sú mladé dámy, nevesty alebo modelky.

Jedným z aktuálnych módnych editoriálov v podaní Katky Vlčákovej je aj módny editoriál s názvom „Blue Muse“ v ktorom zažiaril slovenské modelka Marika Časnochová. Modelka sa pred objektívom predviedla v bledomodrých puzdrových šatách, ktoré zvýraznili porcelánovú pleť modelky.

Jemný make-up v romantickom nádychu vytvorila Katarína Vlčáková v detailnom prevedení len pre túto príležitosť. V rámci hairstyligu boli špeciálnym módnym doplnkom jagavé perly, ktoré dodali celému outfitu cielenú autenticitu.

MUSEstudio si zakladá na precíznej a detailnej práci, neustále sleduje trendy vo svete, vzdeláva sa a každou skúsenosťou sa posúva vpred smerujúcej k maximálnej spokojnosti zákazníka.

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk

Fotografia: Katarína Vlčáková

Šaty: MUSEstudio

Make up & vlasy:  Katarína Vlčáková

Modelka: Marika Časnochová

Pridaj komentár