Heidi Klum a jej dcéra Leni Klum si po čase zopakovali spoločnú dámsku jazdu do sveta módy, tentokrát ako očarujúce tváre reklamnej kampane módnej značky Intimissimi, určenej pre sezónu jeseň/zima 2023. Ich predchádzajúce vystúpenie pre taliansku značku spodnej bielizne sa dostalo do mnohých módnych titulkov.

Farebná paleta kolekcie hovorí veľa o všestrannosti a príťažlivosti štýlov spodnej bielizne. Voľba slonovinovej bielej, ostro ružovej a klasickej čiernej rezonuje so širokým spektrom. Každá farba, aj keď je odlišná, dopĺňa charakteristické vlastnosti a osobnosť nositeľa.

Za pozornosť určite stojí záber, kde Heidi Klum predvádza bielu róbu s jemne vypracovanými čipkovanými rukávmi, v kombinácii so saténovou braletkou a nohavičkami zdobenými ďalšími detailmi. Tento komplet potvrdzuje záväzok značky k sofistikovanosti a pohodliu a spája tradičný dizajn spodnej bielizne s moderným nádychom.

Leni kráčajúc v stopách svojej matky, predstavuje modernú interpretáciu klasickej čiernej čipkovanej súpravy. Vzhľad charizmatickej blondínky ešte viac zvýraznili jej strapaté vlnky, vyžarujúc súčasnú a nadčasovú eleganciu, podobnú kampani z minulej sezóny.

Heidi Klum dodáva kampani šmrnc a oslňuje vo fialovej súprave balkonetovej podprsenky a nohavičiek, doplnených o inovatívny detail s výrezom na košíčku. Tento výber farby a dizajnu zvýrazňuje ochotu Intimissimi posúvať hranice a začleňovať do svojich kolekcií hravé, no zároveň sofistikované prvky.

Pridaj komentár