Každý z nás si rád dopraje trošku pokoja pri dobrej horkej káve. Nič človeka však neuspokojí tak, ako spojenie horkej chuti kávy a sladkej body – či už je to na ráno alebo poobede pri odpočinku. Jedno je isté – ak sa nechcete báť o svoju postavu, dbajte na to, akú sladkosť si doprajete. Nie je nič horšie, ako makať na sebe a potom to pokaziť zbytočnou dávkou sladkosti plnej zbytočného cukru.

Protein Bueno Coconut je dokonalým spojením sladkej chute a exotického kokosu. Ak máte radi sladké tyčinky, či už ráno ku káve alebo len tak na ceste za prácou alebo zábavou. Nemusíte sa o svoju postavu báť a môžete si ju dopriať úplne bez výčitiek aj počas diéty. Táto exotická tyčinka plnená proteínovým kokosovým krémom je pokrytá lahodnou tmavou čokoládou, čo len podtrhne jej úžasnú chuť. Je to tyčinka, ktorú si môžu dopriať aj celiatici, pretože je certifikovaná pre bezlepkovú stravu. Má vysoký obsah bielkovín, je vhodná počas keto diéty a patrí do skupiny low carb a low fat produktov.

Ak ste milovníci sladkostí, ale nechcete sa báť o svoju postavu, Protein Bueno Coconut musíte rozhodne vyskúšať. Každý kúsok zaručí potešenie z lahodného kokosového krému, jemnej tmavej čokolády a chrumkavej oplátky.

Ste aj vy na diéte a bojíte sa o postavu? Nemáte prečo! S Protein Bueno Coconut určite neurobíte chybu. Verte nám, že si jeho chuť obľúbite. Zaraďte proteínové tyčinky do svojho jedálnička, neoberajte sa o sladkú zamatovú chuť tejto lahodnej tyčinky.

Pridaj komentár