Skvelý módny bazár v Kaviarničke už po druhýkrát v Marianke blízko Bratislavy !!!

400
Skvelý módny bazár v Kaviarničke už po druhýkrát v Marianke blízko Bratislavy !!! 1

Po veľkom úspechu posledného Módneho Bazáru v Kaviarničke sme sa rozhodli v skvelej tradícii pokračovať. V sobotu 22.8. tak budete mať možnosť nielen nakupovať, ale aj predávať všetko to čo si myslíte, že druhým spraví radosť. Na Bazáre nájdete oblečenie, kabelky, topánky, doplnky, náramky a tiež dobroty z domácej výroby alebo knihy. Predávať môžete tiež detské vecičky alebo pánske veci. Vítaní sú tiež predajcovia, ktorý sa venujú vlastnej tvorbe. Predávať môže naozaj každý, potrebné je len vopred sa zaregistrovať, aby sme vám rezervovali miesto.

Skvelý módny bazár v Kaviarničke už po druhýkrát v Marianke blízko Bratislavy !!!

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin1

Zaregistrovať sa treba na emailovej adrese nina@emporiumbrands.com, poplatok za miesto je 5 €. Predajcovia majú k dispozícii stôl, ktorý vopred pripravíme, nachystaná je tiež miestnosť na skúšanie so zrkadlom. K tomu dobroty z Kaviarničky a módny bazár sa stáva presne tým víkendovým podujatím, ktoré nesmiete premeškať. Tešíme sa na každého už v sobotu 22. augusta na terase Kaviarničky pred Exercičným domov v Marianke. Módny bazár v Kaviarničke začína už o 10.00 a končí o 18.00.

Z histórie módneho bazáru v Kaviarničke

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin1a

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin1aa

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin1b

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin1c

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin1ca

Krásne náramky od umelkyne Katky Adamcovej

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin2a

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin2b

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin2c

modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin3 modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin3a modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin3b modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin3c modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin3d modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin4 modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin4a modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin4b modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin4c modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin5 modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin5a modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin5b modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin6 modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin6a modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin6b modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin6c modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin7 modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin7a modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin8 modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin8a modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin9 modny_bazar_v_kaviarnicke_v_marianke_mmagazin9a

FOTO: Boris Džurnák

Pridaj komentár