Skvelý a populárny Emporium Fashion Bazár už po 10. krát v Bratislave !!!

392
Skvelý a populárny Emporium Fashion Bazár už po 10. krát v Bratislave !!! 1

A je to tu opäť! Emporium Fashion Bazár už po 10 krát v Bratislave! Tento krát si pre vás organizátori pripravili naozajstnú výročnú bombu! Na terase pred Monsters Cafe and Bar predstaví 15 predávajúcich svoju neodolateľnú ponuku oblečenia a doplnkov, k nákupom vám zahrá live DJ a budete si môcť pochutnať na čerstvých mňamkách z grilu, ktoré pre vás v mieste diania, v Petržalskom Monsters Cafe and Bar prichystajú. Pripravená je tiež tombola a špeciálny mini koncert!

 

Skvelý a populárny Emporium Fashion Bazár už po 10. krát v Bratislave !!!

emporium_fashion_bazar_mmagazin1

Emporium Fashion Bazár je populárna módna udalosť, kedy na vybranom mieste môžete nakupovať oblečenie od dám a slečien, ktoré ho už nepotrebujú, alebo nenosia a rozhodli sa predať ho za veľmi príjemné ceny. Okrem oblečenia môžete na Bazáre nakúpiť aj topánky, kabelky, doplnky a dokonca aj módne knihy. Veci sú značkové i neznačkové, niektoré účastníčky dokonca ponúknu aj veci z vlastnej tvorby a tak si na Bazáre môžete zadovážiť naozajstný unikát.

Z histórie Emporium Fashion Bazáru

emporium_fashion_bazar_mmagazin1a

Partnerom Emporium Fashion Bazáru bude e-shop Zoot.sk, ktorý venuje aj ceny do tomboly. Okrem toho sa bude grilovať, zabávať a oddychovať za prítomnosti príjemnej hudby a jedného zaujímavého live koncertu. Aby bol zážitok z módneho dňa naozaj unikátny, návštevníčky sa budú môcť nechať nalíčiť od profi vizážistky úplne zadarmo!

emporium_fashion_bazar_mmagazin1b

Emporium Fashion Bazár sa navyše celý uskutoční vonku na obrovskej terase pred Monsters Cafe and Bar, návštevníci tak majú možnosť stráviť nielen štýlový, ale tiež príjemný deň v prírode. V sobotu 23.5 na 10. Emporium Fashion Bazáre jednoducho nesmiete chýbať! A to nielen vy, ale aj vaša rodina, kamaráti či domáce zvieratká.

emporium_fashion_bazar_mmagazin1c

Kedy: Sobota 23.5. 2015     Kde: Monsters Cafe and Bar Petržalka              Čas: 10.00 – 18:00

emporium_fashion_bazar_mmagazin2 emporium_fashion_bazar_mmagazin2a emporium_fashion_bazar_mmagazin2b emporium_fashion_bazar_mmagazin2c emporium_fashion_bazar_mmagazin4 emporium_fashion_bazar_mmagazin5 emporium_fashion_bazar_mmagazin6 emporium_fashion_bazar_mmagazin6a emporium_fashion_bazar_mmagazin7 emporium_fashion_bazar_mmagazin8

[emporiumbrands.blogspot.sk]

Pridaj komentár