Zľava na kolagén, ktorá sa tak skoro nezopakuje! Len v pondelok 22. novembra 2021, bude prebiehať špeciálna akcia na obľúbený Inca Collagen, kedy v priebehu tohto jedného dňa dostanete balenie kolagénu zadarmo.

Tí, ktorí Inca Collagen už veľmi dobre poznajú vedia, že s každou kúpou ich čaká hneď niekoľko výhod, ako je bezplatná doprava, vitamín C zdarma ku každému baleniu alebo dokonca pri kúpe viacerých balení Inca Collagenu aj bonusový Incapet Collagen pre vaše domáce zvieratko.

Akcia Inca Collagen zadarmo je však niečo úplne iné, niečo čo prebehne len v jeden jediný deň! Stačí v pondelok 22. novembra 2021 zakúpiť dve balenia Inca Collagenu a tretie dostanete grátis. No nie je to úžasné? A to nie je ani zďaleka všetko …

Ak si kúpite štyri balenia, dostanete zadarmo ďalšie dve, čo je už v prepočte na jedno balenie bezkonkurenčná cena za najvyššiu kvalitu na trhu. Vitamín C ako darček a doprava zdarma sú aj naďalej samozrejmosťou.

Inca Collagen získal certifikát od anti-dopingového laboratória, ktorý potvrdzuje jeho úplnú bezpečnosť a nezávadnosť pre použitie u športovcov.

Toto laboratórium je brané ako autorita rozhodujúca v otázke dopingovej kontroly pre olympijské hry. Tento certifikát znamená, že sa nemusíte báť Inca Collagen užívať ani ako vrcholoví športovci a tiež potvrdzuje, že je to čistý a naozaj kvalitný preparát.

Všetky ďalšie informácie sa dočítate na incacollagen.sk

Pridaj komentár