Špecialista na epiláciu, bratislavský salón Hairless, prináša unikátnu technológiu odstraňovania chĺpkov z Holandska, ktorá je skutočne bezbolestná a vhodná pre všetky farby chĺpkov i pleti. Ambasádorkou projektu sa stala krásna moderátorka Didiana z Funradia.

Skutočne bezbolestná epilácia? Rýchlo a bezpečne len v Hairless!

Slovensko-holandský tím zakladateliek Luna Wijntjes a Najat Bakkal predstavujú LED Laser druhej generácie, ktorý bezbolestne odstráni všetky chĺpky od tých najbledších a najjemnejších.

Nové epilačné riešenie je rovnakou mierou účinné pre všetky farby pleti a pripraviť na leto sa vďaka nemu môže každá žena bez obmedzení.

LED laser druhej generácie na rozdiel od klasických laserov cieli na vlasový folikul bez toho, aby zahrial povrch kože. Teplo je teda absorbované priamo folikulom a nie celým chĺpkom. Vďaka tomu prebieha liečba bez bolesti a pocitov nepríjemného pálenia.

Ošetrenie s LED laserom si vyžaduje podobne ako pri klasických laserových ošetreniach, približne šesť sedení. Základným princípom je, aby bol každý chĺpok zacielený dvakrát v troch známych rastových fázach: anagén, katagén a telogén.

Vďaka novej technológií sa môžu ženy natrvalo zbaviť jemných chĺpkov na brade či lícach alebo sa bezbolestne pripraviť do bikín na najbližšie leto.

Viac informácií nájdete na webstránke www.hairless.sk

Pridaj komentár