Simpsonovci sú snáď jednou z najznámejších rodín po celom svete, veď kto by predsa nepoznal postavičky ako sú Homer, Marge, Bart, Lisa či Maggie, preto kultové tenisky Converse predstavili svoju spoluprácu s najdlhšie vysielaným animovaným seriálom v histórií, čo je vôbec prvá spolupráca s obuvou.

Converse predstavili spoluprácu s najdlhšie vysielaným animovaným seriálom v histórií! Ako vyzerajú nové Simpsons feat. Converse?

the-simpsons-converse-chuck-taylor-all-star-5

The Simpsons feat. Converse Chuck Taylor All Star Collection pozostáva z klasického štýlu Chuck Taylor tenisiek spolu s farebným dizajnom Simpsonovcov plným humoru a vtipu. Kolekcia prináša grafickú podtlač tenisiek s plnou škálou farieb so štýlom vhodnú pre všetky vekové kategórie. Ako napríklad pánske „Homer konverzy“ s modro-čiernym pozadím, na ktorých je zobrazený Homer s typickými hláškami ako „D´oh!“ z vonkajšej strany topánky a „Woo Hoo!“ na vnútornej strane.

the-simpsons-converse-chuck-taylor-all-star-4

Bart konverzy“ zachytávajú Barta s kriedou v ruke píšuc poznámky na čierne pozadie: „Nebudem plytvať kriedou,“ ktoré pripomína známu úvodnú scénku seriálu. Tenisky sú k dispozícií aj v detských veľkostiach.
the-simpsons-converse-chuck-taylor-all-star-3

the-simpsons-converse-chuck-taylor-all-star-2

Celá rodina je vyobrazená sa teniskách s modro-bielou podtlačou, tak ako si ich svet zamiloval

the-simpsons-converse-chuck-taylor-all-star-7

the-simpsons-converse-chuck-taylor-all-star-6

Najnovšia jarná kolekcia 2014 inšpirovaná Mattom Groeningom prichádza v limitovanej edícií pre klasické Converse Chuck Taylor a Jack Purcell Slip-On, ktoré sú posiate notoricky známymi tvárami obyvateľov Springfieldu, zatiaľ čo XL Pro canvas sú zdobené Bartovým portrétom. Užijte si spolu s nami aj Vy najnovšiu kolekciu:

Simpsons-x-Converse-03

Simpsons-x-Converse-08

Simpsons-x-Converse-02

2014-Simpsons-Converse

2014-Simpsons-Converse2

Simpsons-x-Converse-04

2014-Simpsons-Converse3

2014-Simpsons-Converse4

[godsofrap.spithate.com]

Pridaj komentár