V utorok večer zavítala do Bratislavy jedna z najväčších div česko-slovenského šoubiznisu – Simona Krainová. Kráska, ktorú pozná väčšina ľudí ako modelku a herečku z kultovej komédie Byl jednou jeden polda, prišla na Slovensko iba na skok, aby v parfumérii Douglas v OC Aupark slávnostne uviedla do života novú luxusnú vôňu Tom Ford s provokatívnym názvom Fucking Fabulous.

Simona Krainová predstavila v Bratislave exkluzívnu vôňu Tom Ford Fucking Fabulous!!! Ktoré ďalšie známe tváre na tejto vzácnej udalosti nechýbali?

Simona má ako väčšina žien k luxusným parfumom veľmi pozitívny vzťah, rada ich používa s mierou, a to v mene hesla „menej je viac“. Na slávnostnom uvedení však prezradila, že napriek tomu sa jej míňajú veľmi rýchlo. „Veľmi rada totiž používam mužské vône. Vždy si prinesiem domov nejaký veľmi drahý parfum, môj muž sa doňho zamiluje a začne mi ho potajme kradnúť,“ uzavrela so smiechom.

S uvedením jej pomohol moderátor Michal Sabo, ktorý zhodnotil, že Toma Forda považuje za inšpiratívnu a fascinujúcu osobnosť aj preto, že sa nehanbí vysloviť svoj názor.

„Tom Ford vždy jasne deklaroval, že ani keď máte na účte niekoľko miliárd, štýl si nemôžete kúpiť.“

Viac o zložení parfumu z línie Private Blend Perfume, ktorého exkluzivita sa odráža aj v jeho cene, povedala prítomným hosťom koordinátorka Tom Ford pre Slovensko – Lucia Tuššová.

„Všetky vône Toma Forda sú špecifické a určené pre špecifických zákazníkov. Fucking Fabulous je orientálna vôňa. Najprv zacítite levanduľu, v srdci vanilku a napokon prichádzajú na rad šalvia, ambra a koža.“

Jej český kolega Martin Fortík, Tom Ford National Specialist pre ČR, doplnil, že CEO spoločnosti Estée Lauder mal pôvodne s kontroverzným názvom, navrhnutým Tomom Fordom, problém.

„Zdalo sa mu to príliš. Ale keďže Tom Ford tvrdí, že sex a všetko čo s ním súvisí, teda aj sprosté slová, predávajú, a presadil si tak svoje.V Dubaji alebo v ázijských krajinách sa však táto vôňa predáva iba pod názvom Fabulous.“

Na VIP prezentácii nového parfumu nechýbali známe tváre akoZuzana Belohorcová, Karolína Chomisteková, EvitaUrbaníkováTwardzik, Lucia Hurajová, Gabriela Drobová, Lucia Wirthová, Lucia Forman Habancová i Veronika Husárová.

Text a foto: Be Well Media

Pridaj komentár