Britský Vogue a Reserved spolupracovali na vytvorení vôbec prvej unikátnej silvestrovskej kolekcie, ktorá je tou najlepšou pre prechod medzi rokmi 2018 a 2019. Spojenie talentovaného tímu dizajnérov značky Reserved a stylistov časopisu Vogue, je vôbec prvou spoluprácou tohto druhu pre ikonickú značku Vogue, a to práve s Reserved. 

Kolekcia sa skladá z 10 kúskov, ktoré módna redakcia Vogue navrhla. Tie budú doplnené o 15 modelov z kolekcie Reserved Party 2018, ktoré vybrala redakcia britského Vogue.

Kolekcia “Curated by British Vogue” je kapsulová dámska kolekcia, ktorá je silne inšpirovaná 80. rokmi minulého storočia a pôvabom legendárneho nočného klubu Studio 54 v New Yorku. Stvorená je na tanečný parket, elegantnú večeru i párty.

“Veľminás teší, že môžeme oznámiť vôbec našu prvú spoluprácu pri vytváraní kolekciemedzi britskou edíciou Vogue a značkou Reserved,” hovorí Vanessa Kingori,vydavateľka britského magazínu Vogue.

“Toto unikátne spojenie umožňuje byť redakcii Vogue ešte bližšie k čitateľom, a to prostredníctvom skutočnej módy,” dodala. “Nekupujte nič, kým si nekúpite Vogue” je dlhé roky tá najzásadnejšia módna rada, no tentokrát je jej posolstvo ešte silnejšie.

Editoriáls kolekciou “Curated by British Vogue” je v januárovom vydaní britskéhoVogue a kapsulová kolekcia vo vybraných predajniach a online na reserved.com od 6.12.2018.

Pridaj komentár