Švédska beauty-tech značka FOREO na základe celosvetového prieskumu zistila, že až 81 % ľudí je rado prirovnávaných k svojim matkám.

Ste úžasní takí, akí ste. Teda ak nie ste rovnakí, ako vaša mama. Zatiaľ čo mainstreamovo je tento fakt vnímaný ako urážka, švédska beauty-tech značka FOREO vyvracia stigmu novou kampaňou ku Dňu matiek, ktorá nesie názov „Just Like Mum“. Reaguje tak na celosvetový prieskum, z ktorého vyplývajú zaujímavé čísla. Predovšetkým, že až 81 % opýtaných je pyšných na to, keď ich okolie prirovná k ich matke. Poďte s nami osláviť podobnosť s najdôležitejšími ženami v našich životoch.

„Ak príde reč na naše matky, sme vo FOREO trochu sentimentálni. Mama je jediná bytosť na svete, ktorá nás nosí 9 mesiacov v bruchu, 3 roky v náručí a celý život v srdci. Je to ona, kto nás zoznámil so skincare a naučil nás sa o seba starať. Patrí im veľká vďaka úplne za všetko,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti FOREO Boris Trupčevič.

Často je to práve mama, ku komu sa obraciame pre radu, ale aj kto nás naučil nielen základné hygienické návyky, ale tiež hlbšiu starostlivosť o seba samého. Všetky sú pasované do úlohy vychovávateľiek a je ľahké zabudnúť, že materstvo tvorí len súčasť ich identity. Preto poďme poďakovať všetkým mamičkám za lásku a podporu, ktoré nám celé roky poskytujú. A keďže sme zodpovední za nejednu vrásku na ich tvári, ponúka sa obdarovať ich chvíľkami rozmaznávania.

Pretože 44 % respondentov vo výskume uviedlo, že by svojej mamičke venovali luxusný spa zážitok a 37 % opýtaných sa potom vyslovilo pre skincare prístroj, vytipovala spoločnosť FOREO niekoľko najkrajších kozmetických darčekov, s ktorými urobíte tú najväčšiu radosť.

BEAR

Prvý mikroprúdový prístroj na svete schválený FDA, poskytne vašej mamičke okamžitý liftingový efekt. Technológia mikroprúdu podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, dvoch kľúčových látok, ktoré sú zodpovedné za pružnú pleť.

T-sonické pulzácie sa potom postarajú o nízkofrekvenčnú masáž pokožky, stimulujú krvný obeh a znižujú viditeľné známky starnutia.

UFO 2

Extrémne výkonné 2-minútové komplexné ošetrenie pleti je vybavené širokou škálou LED svetiel s T-sonickými pulzáciami, ktoré podporujú vstrebávanie aktívnych látok z ošetrujúcich produktov do hlbších vrstiev kože a taktiež eliminujú rozšírené póry. UFO 2 prináša výsledky na profesionálnej úrovni počas iba 2 minút.

Je klinicky preukázané, že výrazne znižuje výskyt vrások počas 7 dní používania a zlepšuje úroveň hydratácie pokožky o 126 % už po 90 sekundách. Značka FOREO ponúka 8 rôznych pleťových masiek s aktívnymi látkami, ktoré vašej mamičke poskytnú maximálnu starostlivosť.

Pridaj komentár