Young Art Show je jedinečná výstava výtvarného umenia na Slovensku, ktorú čaká tento rok už jubilejný 10. ročník. Predstavuje projekt, ktorý poskytuje priestor pre komunikáciu a prezentáciu mladým začínajúcim výtvarníkom v kúpeľnom meste Piešťany. Projekt je zameraný najmä na študentov a absolventov domácich a zahraničných vysokých umeleckých škôl. Publiku ponúka náhľad do časti súčasného slovenského a zahraničného výtvarného umenia.

Si mladý výtvarník a chceš vystaviť svoju prácu? Do 15. júla máš jedinečnú šancu!!!

Ak si mladý výtvarník, chceš vystaviť svoju prácu a stať sa súčasťou tohto jedinečného projektu, zaregistruj sa do 15. júla 2017 na www.yas.sk v sekcii registrácia.

Aké sú podmienky účasti?
– výstavy sa môžu zúčastniť študenti, alebo absolventi vysokých škôl výtvarného zamerania do 37 rokov
– vítané sú práce vytvorené rôznymi výtvarnými médiami. Napríklad socha, maľba, grafika, fotografia, dizajn, multimediálna tvorba, sklo, textil a ďalšie.
– neakceptujeme amatérske, či remeselnícke výtvory bez ideového pozadia výtvarného programu
– podmienkou účasti je registrácia cez registračný formulár na www.yas.sk do 15. júla 2017
– vybraní autori budú následne po 1. auguste 2017 kontaktovaní. Budú im zaslané zmluvné podmienky a ďalšie informácie ohľadne projektu, zahŕňajúce aj spôsob platby účastníckeho poplatku
– účastnícky poplatok je 10,00 € pre autorov zo Slovenska
– poštovné poplatky za zasielanie prác na výstavu si každý účastník hradí sám
– v prípade, že účastník zo Slovenska si nemôže osobne vyzdvihnúť vybrané práce po skončení výstavy, môže požiadať o spätné odoslanie poštou. Práce do 1 kg hradí organizátor výstavy. Práce nad 1 kg hradí účastník podľa platného cenníka Slovenskej pošty

Pridaj komentár