Počasie a teploty síce ešte kolíšu, jar je už ale pomaly cítiť vo vzduchu. A s prvými, možno trochu zubatými slnečnými dňami, sa blížia aj jarné párty pod holým nebom.

V módnom svete sa hovorí o make-a-statement outfitoch, čiže o oblečení, ktorým niečo vyjadrujete. Ak chcete svetu povedať prostredníctvom svojho módneho vkusu niečo dôležité, smelo do toho! Hlavne sa však cíťte dobre a pokojne sa inšpirujte niektorým z našich tematických outfitov.

Drevorubačka

Kto dnes nie je hipster? Nebojte sa tohto označenia a ukážte všetkým, že by ste sa v drevárskom priemysle nestratili! No, možno aj áno, ale minimálne sa viete ako drevorubač obliecť.

Károvaná flanelka vás podvečer zaiste zahreje. Doplňte ju o džínsy a tričko neutrálnej farby zakasané do nohavíc. Opasok s výraznejšou prackou tiež nebude na škodu.

Punk is not dead

Punk chick alebo rocker chick outfit nevyjde zo štýlu nikdy. Žiadne zložité kombinácie. Džínsy, koženka a tričko obľúbenej kapely.

Ak s láskou spomínate na svoje grungové obdobie, červeno-čierny pruhovaný sveter je tiež vítaný a to ako náhrada za koženkovú bundu.

Back to the 80s

Nohavice s vysokým pásom, šuštiakové bundy, či džínsové overaly nestroskotali v 80. rokoch a cestujú časom aj do dnešnej módy. Dokonca nie len v prípade tematických párty!

Nebojte sa návratu do čias trvalých frizúr, copíkov a gýčových kruhových náušníc. Aj keď žiadny zo spomenutých doplnkov či účesov nezvolíte, džínsový overal si určite zamilujete. Myslite však na to, že po pár drinkoch to bude na toalete trochu ťažšie.

Denim je in

Džínsovinu spomíname pri viacerých outfitoch. Je to jednoducho univerzálny materiál, ktorý sa pri vhodnej kombinácii dá nosiť takmer pri každej príležitosti. Vlastnú zmienku si však zaslúži outfit denim on denim. Džínsy, top podľa uváženia a džínsová bunda.

VÝSTRAHA: niektoré džínsoviny pôsobia lacno. Ak ich používate separátne so sýtejšími farbami topov, vytvárate kontrast a „lacnosť“ outfitu sa stráca. V prípade, že máte takúto džínsovinu na sebe dvakrát, bude to ťažšie. Pomôcť vám ale môžu výrazné doplnky.

Dieťa kvetov

Vzdušné kvetované šaty, to je láska. Skôr než na marec či apríl sa však hodia na máj, takže je otázne, či tento tip využijete. Alebo predsa? Šaty nekonfliktného strihu znesú na sebe džínsovú bundu, koženku aj softshellku. Samozrejme, až po niekoľkých generálkach pred zrkadlom.

Biznis-žena

Decentná blúzka, kostýmové nohavice, pokojne aj sako anglického strihu zúžené v páse. Outfit môžete doplniť tenkým opaskom s nenápadnou prackou, aj hrubým ekvivalentom.

Decentný štýl pre decentnú udalosť. Ak trafíte aj správny biznis výraz, možno vám dá niekto vizitku.

Bloody Mary

Drink, ktorý buď milujete, alebo neznášate, nám poslúžil ako inšpirácia k tomuto outfitu. Krvavočervené koktejlky si zo šatníka vytiahnite s vedomím, že jarné noci sú ešte chladné. Kratšie koktejlové šaty môžete vhodne doplniť o legíny. Časom overenou kombináciou sú koktejlky skombinované s čiernou koženkovou bundou. Takýto outfit môže fungovať aj v prípade, že máte nariasenú tylovú sukňu. Stavte na vlastné estetické cítenie. Ak sa vám kombinácia nepozdáva, stále sa môžete s koženkovou bundou rozhodnúť pre punkový outfit.

Ako sme spomínali už v úvode, podstatné však je, aby ste sa cítili dobre. Veríme, že si z nášho zoznamu niečo vyberiete a užijete si jarnú párty, ako sa patrí!

Pridaj komentár