Angelina Jolie skrášlila hneď dve titulky marcového vydania prestížneho magazínu VOGUE UK. Americkú herečku v kabáte a sukni od Max Mara a živôtiku od Sablyn, ktoré doplnili topánky od Ralph Lauren, nafotil britský módny fotograf Craig McDean.

Rovnakým objektívom vznikla i druhá, tentokrát čiernobiela titulka, na ktorej sa 45-ročná držiteľka dvoch Oscarov predviedla v roláku od Burberry a nohaviciach od Max Mara, ktoré doplnili topánky od Chanel. Všetky zábery vznikli v areáli domu samotnej herečky v Los Angeles, na ktorých si tiež „zapózovali“ aj jej psí maznáčikovia Dusty a Sophia.

Skvelé kombinácie nadčasových outfitov v jarnom nádychu a neutrálnom štýle, zostavil pre 169 cm vysokú Angelinu z portfólia takých módnych značiek ako Brunello Cucinelli, Dior, Tom Ford a ďalších, skvelý stylista a šéfredaktor magazínu VOGUE UK – Edward Enninful. Elegantný look hollywoodskej krásky dotvoril talentovaný hairstylista Lorenzo Martin ako i šikovné ruky vizážistky Rachel Goodwin.

Čo Angelina Jolie prezradila o tom, že stvárni na striebornom plátne novú komiksovú superhrdinku zo sveta Marvel? „Milujem obsadenie v ako sme sa zišli a tiež to, že sme sa všetci spojili. Prihlásila som sa, aby som podporila víziu režisérky Chloé Zhao a záväzok spoločnosti Marvel rozšíriť spôsob, akým vidíme superhrdinov.

Behanie v zlatej kombinéze však nebolo pôvodne to, ako som si predstavovala filmové roly vo svojom veku … ale myslím si, že je to dobré šialenstvo!“ Vychutnajte si spolu s nami prepracovanú cover story, v ktorej pre najnovšie vydanie magazínu VOGUE UK zažiarila hlavná hrdinka očakávaného filmu Eternals – Angelina Jolie.

Pridaj komentár