Schwarzkopf Elite Model Look 2014 pre Slovenskú a Českú Republiku

464
Schwarzkopf Elite Model Look 2014 pre Slovenskú a Českú Republiku 1

Španielska sála Pražského hradu bude v utorok 2. septembra od 20:30 hod. hostiť 24 finalistiek a finalistov prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014 pre Českú a Slovenskú republiku. Súťaž Elite Model Look je najväčšou modelingovou súťažou na svete, do ktorej sa každým rokom prihlási vyše 450 000 záujemcov z takmer 60 krajín.

finalisti_eva_elite14_mmagazin1O budúcich modelkách bude rozhodovať porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov a zahraničných modelingových agentov. Do poroty zasadne česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2014 Pavlína Němcová, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci a riaditeľ súťaže Sáša Jány.

finalisti_eva_elite14_mmagazin2FOTO: Marcel Gonzalez-Ortiz

Sústredenie pred veľkým finále sa uskutoční od 28. augusta v pražskom hoteli Ambassador a po slávnostnom finále sa môžu hostia tešiť na afterparty v klube Duplex. Aj tento rok sa na prestížnej prehliadke predstavia topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, ako ambasádorka projektu Elite Model Look SR 2014 Michaela Kocianová, česká víťazka svetového finále EML 2006 Denisa Dvořáková, české a slovenské topmodelky Zuzana Stráská, Magdaléna Langrová, Adriana Čerňanová a slovenská víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová.

finalisti_eva_elite14_mmagazin4Jedným z hudobných hostí slávnostného večera bude objav roka speváčka Lenny. Finálovým večerom bude aj tento rok sprevádzať moderátor Leoš Mareš. Čestnou predsedníčkou poroty 23. ročníka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR sa stala vynikajúca slovenská moderátorka Adela Banášová. Medzi pozvanými hosťami budú napríklad herečka Aňa Geislerová, topmodelka Daniela Peštová či svetová víťazka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a ďalší zástupcovia českého a slovenského módneho priemyslu a showbiznisu.

finalisti_eva_elite14_mmagazin5finalisti_eva_elite14_mmagazin6finalisti_eva_elite14_mmagazin7

Pridaj komentár