Počuli ste o tom, že výrobky z dielne spoločnosti Avon získali za posledné 3 roky viac než 300 ocenení? Je viac než dôležité si uvedomiť, že krása žien pramení z vnútra a z toho ako sa cítia. V Avone veria, že šikovnými kozmetickými doplnkami krásu zvýrazníme, netvoríme. Mnohé ženy našli v líčení svoju záľubu, dodáva im sebavedomie alebo sa líčia len tak pre radosť. Nová línia Power Stay je vhodná pre skúsené make-up maniačky i začiatočníčky. Sýte farby, jednoduchá aplikácia, vysoká výdrž i odolnosť – na to všetko sa môžete spoľahnúť s Power Stay.

Upustite uzdu svojej fantázii. Siahnite po línií, na ktorú sa môžete spoľahnúť po celý deň. Power Stay sa pýši svojou výdržou, intenzitou i praktickosťou. Len so štyrmi produktami si na tvári vykúzlite look kedykoľvek a kdekoľvek. Či už sa chystáte do práce, na večeru alebo stretnutie s priateľmi – z línie Power Stay si vyberie každá. „Každý profesionál a fanúšik líčenia má rád, keď líčenie vydrží čo najdlhšie. Ja som si pre svoju profesionálnu prácu v TV a vo filme obľúbil líniu Power Stay,“ dodáva Pavel Bauer, oficiálny vizážista Avon SR & ČR.

Dlhotrvácny očný tieň v tyčinke Power Stay

Objem: 1,4 g, Bežná cena: 8,90 €

Do kabelky alebo na cesty – ideálnym spoločníkom je dlhotrvácny očný tieň Power Stay. Doslova jedným ťahom si vytvoríte dokonalé líčenie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Tiene vydržia na viečku až 16 hodín a vďaka intenzívnej farbe sú vhodné aj ako očná linka. Majú vodeodolné zloženie a tak sa nemrvia a neostávajú v záhyboch oka. Poteší aj samoostriaca technológia, ktorá je zárukou jednoduchej aplikácie. Práve preto si ich obľúbil aj Pavel Bauer: „Nový dlhotrvácny očný tieň v tyčinke Power Stay je rýchlym a praktickým pomocníkom s dlhotrvajúcim efektom na očiach.“

Dlhotrvácna pomáda na obočie Power Stay

Objem: 2 g

Bežná cena: 12,50 € Túžite po perfektne upravenom obočí za každej situácie? Dlhotrvácna pomáda na obočie Power Stay vďaka svojmu vodeodolnému zloženiu vydrží až 24 hodín a to bez najmenšieho rozmazania. Zabudovaný aplikátor je garanciou jednoduchej aplikácie, pomáha zjednotiť i zvýrazniť obočie a navyše ho krásne definuje.

Ľahká dlhotrvácna farba na pery Power Stay

Objem: 3 ml, Bežná cena: 8,90 €

Dlhotrvácna farba na pery spája dokonalú farbu a ľahké zloženie, vďaka čomu je ideálna na vrstvenie pre rôznu intenzitu. Nevadí jej ani rúško či konzumácia – bez rozmazania na perách vydrží až 10 hodín. „Ľahká dlhotrvácna farba na pery Power Stay je bohatá na pigment a vytvorí efektnú dlhotrvajúcu farbu na perách. Je to praktický a geniálny pomocník pri profesionálnom aj každodennom líčení. Môžem ju len odporúčať!“, odkazuje Pavel Bauer.

Tekutá očná linka Power Stay

Objem: 1,2 ml, Bežná cena: 8,90 €

Precízna a dlhotrvácna! Presne taká je nová tekutá očná linka Power Stay. Linka na viečku vydrží bez problémov až 24 hodín a vďaka precíznemu hrotu uľahčuje nanášanie skúseným make-up fanynkám i začiatočníčkam.

Pridaj komentár