Leto sa pomaly končí a deti sa pomaly pripravujú do školy. Prečo sa však pred nástupom do tried ešte aspoň raz nezabaviť? Jedinečné filmozdôbky môžete navyš v kine Cinema City Slovensko získať aj počas septembra.

S cool filmozdôbkami je zábava v kine zaručená!!! Máte už niektorú z nich?

Kto by nemal rád rozprávky, však? Napríklad také o veselej rodinke strašidiel, ktorá sa vyberie na spoločnú dovolenku na výletný parník. Alebo rozprávku o Yetim, ktorý prvýkrát v živote uvidí človeka, ale nikto mu neverí a tak musí dokázať, že ľudia naozaj existujú.

Cinema City Slovensko celé leto a celý september prináša všetkým deťom skvelú zábavu – Cool filmozdôbky. Pri každej návšteve kina si môžete zakúpiť farebné náramky a k nim malé filmozdôbky zo zábavných rozprávok Hotel Transylvánia 3 a Piadinôžka.

Tieto filmozdôbky si jednoducho pripnete na náramok a pri opätovnej návšteve kina Cinema City si môžete dokúpiť ďalšie a ďalšie, čím sa vaša zbierka bude neustále zväčšovať.

Ďalšie prekvapenie vás čaká pri občerstvení. Je ním špeciálna cool nádoba na popkorn, aby ste si s deťmi ich obľúbenú rozprávku vychutnali dosýta. Cool filmozdôbky si môžete v Cinema City zakúpiť do konca septembra, preto neváhajte a rýchlo šup-šup do kina! Rozprávky sú zábava a v kine Cinema City je predsa o zábavu postarané vždy. Viac informácii nájdete na stránke cinemacity.sk alebo pri pokladniach kín.

Pridaj komentár