Rýchlo a efektívne neodolateľne krásna vďaka kozmetike Sans Soucis k vode aj na párty + VIDEO

283
Rýchlo a efektívne neodolateľne krásna vďaka kozmetike Sans Soucis k vode aj na párty + VIDEO 5

Staňte sa aj vy neodolateľne krásnou veľmi rýchlo a jednoducho! Pomocou kvalitnej trendy kozmetiky Sans Soucis sa namaľujete k vode aj na letnú párty. Ponúkame vám pár skvelých trikov ako zaručene vyniknete z davu. Vďaka vodeodolnej ceruzke, či skvelej predlžovacej špirále a kontúrke na pery sa za pár sekúnd premeníte na dokonale príťažlivú letnú krásku. Celé líčenie sa začalo novým bunkovým hydratačným make upom, ktorý bol nanesený na vyčistenú a dobre nahydratovanú pleť. Make up sa zafixoval minerálnym púdrom a na líca sa naniesol dvojfarebný bronzer s jemnými trblietkami.

Rýchlo a efektívne neodolateľne krásna vďaka kozmetike Sans Soucis k vode aj na párty

neodolatelne_krasna_vdaka_sanssoucis_mmagazin1

Pod oči išiel korektor a rozjasňovač v jednom. Na oči bola použitá báza pod očné tiene, ktorá zabezpečí lepšiu priľnavosť a dlhšiu trvácnosť nanesených prípravkov. V postupe sa využil základný očný tieň č. 42 satin beige, pod obočie č. 13 pure ivory, zelená očná dlhotrvajúca ceruzka č 80 velvet green do vonkajšieho kútika, zelený očný tieň č. 34 fancy green do vnútorného kútika a nakoniec spodné linky sú v bielej farbe – očná dlhotrvajúca ceruzka č. 70 snow white.

Letné líčenie SUN & WATER 2015 by Andrea Ľubocká

neodolatelne_krasna_vdaka_sanssoucis_mmagazin4

Obočie sa jemne dokreslilo obočenkou pre blondínky č.10 beige blonde. Na riasy bola použitá Hightech Volume Waterproof Mascara v čiernej farbe. Make up kozmetiky Sans Soucis bol zakončený univerzálnym odtieňom vodeodolnej kontúrky na ústa a zvláčňujúcim leskom na pery zväčšujúci objem pier č.41 soft coral.

neodolatelne_krasna_vdaka_sanssoucis_mmagazin3

Nafotené pre M magazín.sk LSZ photography:

Fotografia: LSZ photography – Ľubomír Sabo & Zuzana Senášiová

Video: LSZ photography

Modelka: Diana H./Mix Models

Make-up, vlasy: Andrea Ľubocká

Pridaj komentár