ÉCLAT flowers & decor je mladá slovenská značka, ktorá vznikla iba minulý rok a svojimi zaujímavými produktmi oslovuje aj tých najnáročnejších zákazníkov. Značku a spoločnosť založila kreatívna Kristína Némethová, ktorá svoje skúsenosti začala zbierať už počas štúdia ekonómie a podnikania, či práce v sfére realít, developerstva a stavebníctva.

Ruže ktoré vydržia niekoľko rokov? Mladá slovenská značka ÉCLAT flowers & decor oslovuje svojou ponukou aj tých najnáročnejších zákazníkov!

Vo všetkých týchto oblastiach však Kristíne chýbal nejaký ten kúsok ženskej a kreatívnej práce. A keďže ako skoro každá žena miluje krásne veci, a nápadité a luxusné doplnky a dekorácie, začala rozmýšľať nad dovozom alebo výrobou niečoho takého.

O niečo neskôr zas začala premýšľať nad otvorením kvetinárstva, ale to tiež nebolo to pravé až do chvíle, kedy pri prezeraní internetu a hľadaní dodávateľov, narazila na dlhotrvajúce kvety.

„Keďže som typ človeka, ktorý síce miluje kvety, ale nevynikám v starostlivosti o ne, a zároveň nemám rada keď po pár dňoch vyschnú a musím ich vyhadzovať, v tú chvíľu som vedela, že to je to pravé. Po tomto memente už nasledovalo iba niekoľkomesačné rozhodovanie, či áno alebo nie, zháňanie ideálnych doplnkov, krabíc, stúh a podobne, čo síce znie ako jednoduchá vec, ale nájsť naozaj kvalitné a zároveň krásne veci mi dalo skutočne zabrať,“ povedala Kristína Némethová.

Hlavným cieľom značky je kvalita a predovšetkým jej odlíšenie sa od všetkých ostatných ,,boxových“ spoločností, ktoré už na trhu sú a zaujať esteticky a kvalitou. A tak pomaly vznikli elegantné boxy ruží, ktoré vydržia roky! V súčasnosti značka rozširuje svoje produkty nielen o nové farby a veľkosti ruží, ale aj o ďalšie zaujímavé druhy kvetov a doplnkov.

Kvety ÉCLAT flowers & decor vydržia 1 – 2 roky, nepotrebujú vodu a ani nijakú starostlivosť. Jediná podmienka je držať ich ďalej od priameho slnka a vody a sem tam ich zbaviť prachu pomocou fénu na vlasy. Sú vhodné ako darček, či už pre rodinu, priateľov, zákazníkov, kolegov, … jednoducho pre kohokoľvek.

Vďaka svojej výdrži a obrovskej farebnej škále sú skvelé ako kúpa do domu, bytu alebo kancelárie ako interiérový doplnok. Vďaka procesu stabilizácie vydržia bez starostlivosti v akomkoľvek interiéri a to dokonca aj pre úplných alergikov, nakoľko sú úplne zbavené prachu.

Ruže pochádzajú výhradne od najlepších producentov z Ekvádoru. Každá jedna je ručne vyberaná a odrezaná, a následne vložená do veľkého skleníka, v ktorom sa pri pomalom procese zbavuje vlastnej tekutiny a pomaly nasáva špeciálny roztok vody s kozmetického glycerínu. Vďaka tomuto procesu stabilizácie je kvet dlhodobo hydratovaný, zachováva si svoje vlastnosti a vzhľad živého kvetu ešte po roky.

Značka ÉCLAT flowers & decor plánuje v budúcnosti svoje portfólio nielen rozširovať, ale do svojej ponuky prinášať zaujímavé novinky, ktoré by uspokojili aj toho najnáročnejšie zákazníka.

Pridaj komentár