Vzťahy sú v dnešnej dobe komplikovanejšie ako kedysi. Môžete si to všimnúť na čoraz zvyšujúcemu sa počtu rozvedených párov a nekompletných rodín. Ak ste aj vy v poslednom období zažili sklamanie a cítite sa pod psa, mali by ste v sebe nájsť energiu, pretože život sa týmito zložitejšími obdobiami nekončí. Stále máte možnosť nájsť si niekoho, komu na vás bude záležať a komu nebude vadiť, či používate profesionálne lampy na nechty, alebo si nechávate nechty schnúť prirodzene. Čudovali by ste sa, ale aj toto môže byť jedným z dôvodov, prečo sa pár môže rozísť. Trošku zvláštne, ale nič neobvyklé.

Rozchodom sa život len začína! Tu je pár tipov, ako si ho spríjemniť!

Chodievajte do spoločnosti

Možno je to to posledné na čo myslíte, ale ak nebudete chodievať do spoločnosti a budete neustále plakať do vankúša, nikdy sa nevzchopíte a nepostavíte sa opäť na nohy. Musíte si povedať, že vy to zvládnete a že muž, s ktorým ste prežili nejaký ten čas, za to nestál. Poproste kamarátku, aby si s vami vyrazila a prijímajte pozvania na stretnutia s kamarátmi. Hlavne neostávajte doma, pretože to je to najhoršie, čo môžete pre seba urobiť. Po rozchode musíte myslieť hlavne na seba a na svoje dobro. Nahoďte na seba to najlepšie čo máte, vyberte si zo šperkovnice náramky s krištáľmi a vyrazte do spoločnosti.

Prerušte s ním všetky kontakty

Veľa žien má tendenciu sa hneď po rozchode ozývať svojim už bývalým partnerom a prosíkať ich, aby sa k nim vrátili. Uvedomte si, že vôbec nie je dobré udržiavať so svojim bývalým akýkoľvek kontakt a nie to ešte za ním „behať“ a prosiť ho, aby s vami aj naďalej ostal. Buďte sebavedomou ženou, pretože ľahko sa môže stať, že muž vás po rozchode dokáže ešte využiť. Prerušte s ním všetky kontakty – vymažte si jeho číslo z mobilného telefónu a dajte si ho preč aj zo sociálnych sietí. Radšej spravte niečo pre seba – choďte na manikúru a ak vás zaujíma pedikúra, prihláste sa na školenie lakovania nechtov gél lakmi. Hlavne zabudnite na to, že muž, ktorý vás sklamal, vôbec existuje. Uvidíte, že takéto opatrenia sú dôležité pre prípad, ak chcete žiť znovu bezstarostný život.

Pridaj komentár