Rihanna skrášlila hneď dve titulky májového vydania magazínu VOGUE UK. Barbadoskú krásku v outfite od Burberry s duragom od Stephen Jones na titulke prvej a kabáte od Maison Margiela, čipkovanom body od Savage x Fenty a rovnako duragom od Stephen Jones na titulke druhej, zachytil svojim objektívom 54-ročný americký fotograf Steven Klein.

O skvelý výber outfitov sa postaral nielen skvelý stylista, ale i módny návrhár a šéfredaktor prestížneho magazínu VOGUE UK – Edward Enninful.

S vlasmi 173 cm vysokej Robyn Rihanny Fenty sa doslova pohral jej dvorný hairstylista Yusef a skvelú prácu s make-upom predviedla talentovaná Isamaya Ffrench.

V krátkom rozhovore sa tiež Rihanna zmienila o tom, či už rozmýšľala nad materstvom a či by jej nevadilo byť slobodnou matkou: „Cítim sa, akoby mi spoločnosť vnucovala pocit: „Oh, máš to zle …“ Berú vás ako menejcenná matku, ak v živote jej detí nie je otec. Ale jediné, na čom záleží, je šťastie – to je jediný zdravý vzťah medzi rodičom a dieťaťom. Jediná vec, ktorá môže skutočne vychovávať dieťa, je láska.“

Pridaj komentár