Relleciga – Plavky, ktoré túto sezónu jednoducho musíte mať !!! + ROZHOVOR

1016
Relleciga – Plavky, ktoré túto sezónu jednoducho musíte mať !!! + ROZHOVOR 1

Túto sezónu ovládli trh plavky značky Relleciga a musíte ich jednoducho mať! Pýtate sa prečo? Pri výrobe sa používajú tie najkvalitnejšie materiály, ktoré spolu s precíznou ručnou prácou prinášajú najvyššiu kvalitu prepracovanú do najmenšieho detailu. Ponúkajú pohodlie, kvalitu, exkluzivitu a napriek tomu všetkému sú cenovo dostupné pre každú ženu. Relleciga plavky sú na každú príležitosť a svojím dizajnom sú vždy aktuálne a trendy. Vybrať si môžete skutočne zo širokej ponuky od dvojdielnych plaviek – bikín až po jednodielne plavky monokini.

Relleciga – Plavky, ktoré túto sezónu jednoducho musíte mať !!!

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin

 

Podľa vrchného dielu plaviek si môže každá mladá dáma zadovážiť plavky presne podľa predstáv. Či už košíkové plavky s push up vypchávkami alebo bez nich. Ďalej samodržiace plavky so stuhovým topom alebo trojuholníkové plavky. Plavky Relleciga vám zabezpečia aj rôznorodosť dosiahnutého push up efektu. Je to „super push up“ efekt, klasický push up efekt a mierny push up efekt.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin1

 

Z akých textilných častí sú plavky Relleciga vyrobené? Sú to predovšetkým kvalitné a odolné exkluzívne materiály, ktoré sa používajú pri ich výrobe. Patrí tam predovšetkým talianska lycra, ktorá je špecifická svojím hodvábnym a jemným povrchom -plavky sú tak ľahučké a jemné ako pierko. Odolnosť, pružnosť a prispôsobivosť plaviek zabezpečujú materiály ako spandex a nylon. Naopak ich hebkosť a jemnosť je zaručená mikrovláknom.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin2

 

Farebnosť plaviek je tvorená farbivami, ktoré sú 100% „eco friendly“, čo znamená, že sú zdravotne nezávadné a neobsahujú škodlivé súčasti. Všetky plavky sú ošetrené metódou ochrany farby „plus 1“, ktoré zaručuje, že vaše plavky vydržia žiarivo farebné aj po mnohonásobnom použití.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin3

 

Kovové súčasti plaviek Relleciga sú ošetrené galvanizáciou, čo je špeciálna povrchová úprava, ktorá zabezpečí trvalý lesk, ale hlavne ochráni kovové časti pred zhrdzavením a oxidáciou. Dotvorte svoje dokonalé plavky Relleciga skvelým metalickým tetovaním Everyday Tattoo. Momentálne predstavuje obrovský boom v Californii a obľúbili si ho aj mnohé slovenské celebrity, ako napríklad modelka a moderátorka Soňa Skoncová.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin4

 

M magazín.sk vyspovedal marketing manažérku spoločnosti Relleciga a prináša Vám s ňou jedinečný rozhovor:

Michaela, prečo by mala mať každá mladá dáma plavky značky Relleciga vo svojom šatníku?

Pretože naše plavky Relleciga sú jednoducho krásne. Dievčatá ich zbožňujú. Máme zákazníčky, ktoré už viac ako tri roky kupujú iba naše plavky a nedajú na ne dopustiť. Upozorňujem vopred, že naše plavky môžu spôsobovať závislosť. (smiech)

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin5

 

Aké boli začiatky značky Relleciga? Vieš nám prezradiť niečo z jej histórie?

Pôvodne bola Relleciga iba malá krajčírska dielňa, kde sa vyrábali plavky na zákazku. Postupne sa získavali skúsenosti ohľadom kvality a prepracovania. Neskôr sa začali vyrábať plavky pre rôzne značky. Príchodom Austrálskeho investora vznikla myšlienka spraviť vlastnú značku plaviek a zužitkovať tak skúsenosti z predošlej výroby. Vtedajší manažér Rellecigy založil celosvetový web relleciga.com a v spolupráci s francúzskymi dizajnérmi vznikla prvá kolekcia. Dizajny plaviek zažívali už od začiatku veľký úspech pre svoju farebnú rozmanitosť a nápaditosť strihov. Relleciga je svetová značka, ktorá má so Slovenskom spoločné viac, ako si ktokoľvek myslí.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin5a

 

Sledujete aj iné značky plaviek, ich dizajny? Máte nejaký vzor?

Sledujeme skôr trendy, tak ako robia všetky značky plaviek. Máme dobré vzťahy s menšími značkami najmä z Austrálie, ktoré si skôr berú príklad z nás a podporujeme svoju tvorbu navzájom. Samozrejme sledujeme kolekcie iných značiek, ale najmä ich kvalitu a spracovanie a porovnávame ich s našou. Nedávame si šiť plavky na zákazky, ale máme vlastnú krajčírsku dielňu a vlastné technológie. Je to obrovská výhoda pred ostatnými značkami, ktorá nám dáva viac voľnosti experimentovať a stále skúšať vyrábať nové dizajny. Medzi značkami plaviek vzor nemáme, máme kvalitných dizajnérov a technológov a silné zázemie od investora. Môžeme sa tak venovať tomu, čo nám robí radosť a prinášať naším zákazníčkam zážitok z krásnych plaviek.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin5b

 

Ktoré plavky si zákazníčky obľúbili najviac?

V našej ponuke je veľmi veľa dizajnov. Sú tam aj komplikované „fashion“ plavky, ale aj štýlové trendy plavky, ktoré sú momentálne in. Takmer všetky plavky majú úspech. Najviac však zákazníčky kupujú kvetinové vzory s neónovo žiarivými farbami – na opálenej pokožke naozaj vyniknú. A samozrejme naše jedinečné „push up“ plavky s 3D efektom – tie sú stabilne najžiadanejšie.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin5c

 

Prečo sú plavky Relleciga tento rok tak veľmi in?

Myslím, že naše plavky sú in najmä preto, lebo sú iné ako štandardné značky plaviek. Sú pestré ako farbami tak i nápadmi. Snažíme sa, aby každý náš kúsok niesol v sebe nápad, detail, líniu či výnimočnosť a zvýraznil by tak ženskosť a krásu ženského tela. Dôležitý faktor je cena a tá je v porovnaní s našou kvalitou veľmi priaznivá.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin7

 

Ktoré plavky sú absolútnym hitom?

Tento rok sú podľa našich štatistík najviac žiadané naše 3D plavky z kolekcie Marianne vo farebnom prevedení Hot Pink – je to krásna sýta ružová farba, ktorá má veľký úspech.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin8

 

Prezradíš nám viac o 3D push up efekte?

Push up 3D plavky sú jedinečné tým, že majú vnútornú Push Up výstuž, ale taktiež vonkajšie našívané kvietky, ktoré opticky vytvárajú 3D efekt objemnejšieho poprsia. Naše 3D push up plavky sú vyrábané veľmi pracne. Sú to hodiny ručnej práce, čo majiteľky týchto plaviek vedia nesmierne oceniť.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin8a

 

Niektoré plavky z vašej ponuky majú digitálnu potlač. Povieš nám o tom viac?

Digital printing je unikátna technológia nanášania farby na plavky digitálnym laserom pri vysokom chladení látky. Je to vlastne tlačenie farebného motívu tlačiarňou priamo na plavky. Je to najtrvácnejší spôsob farbenia látky a takto farbené plavky vydržia celú večnosť.

relleciga_plavky_musite_mat_mmagazin9

 

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk fotografom Michalom Jakubcom:

Fotografia: Michal Jakubec

Modelka: Katarína C., Romana M., Nikola K./ Mix Model Management

Make-up, vlasy: Eva Reháková

Plavky: Relleciga, www.relleciga.sk

Doplnky: Everyday Tattoo

Pridaj komentár