Aless je ako umelkyňa veľmi disciplinovaná, stále pracuje na nových hudobných projektoch a preto vie fanúšikov prekvapiť kvalitnými singlami. Tentoraz raperka upriamuje pozornosť na svoju generáciu, na mladých ľudí, ktorí sa začínajú konfrontovať so svetom. Chcú ho zmeniť a nastaviť férovejšie pravidlá.

Raperka Aless prináša fanúšikom novinku vo forme videosinglu GENERACIA II !!!

Dnes ich ešte nikto nepočúva, no už zajtra budú tvoriť budúcnosť. Za generáciu môže hovoriť vždy len úprimný a zapálený hlas. A Aless presne takáto je!

Výborne sa triafa do pocitov a myšlienok jej vrstovníkov a preto za nich môže hovoriť. Nuž, a ide jej to veru skvele!

Aless sa vo svojej tvorbe snaží mladých ľudí motivovať, aby na sebe pracovali a vo svojom úsilí vytrvali. Singel GENERACIA II nie je iný. Najmä videoklip sa nesie v duchu „makaj na sebe, aby si sa zajtra tešil z úspechu“.

Jedným zo športovcov v klipe je aj úspešný zápasník Marek Bartl, známy z televíznej show Oktagon Výzva. ,,Na účinkovanie v klipe som pozvala viacerých talentovaných ľudí, ktorí reprezentujú súčasnú úspešnú generáciu, alebo majú najväčšie predpoklady uspieť v budúcnosti,“ hovorí Aless. Medzi hosťami sa okrem iných objavil známy youtuber Matej Zrebný, tanečnica Vierka Ayisi či moderátorka Stanka Pavolová.

Text ku GENERACII II si Aless zložila sama, produkciu mal na starosti Pryor music, ktorý v minulosti produkoval i raperkinu pieseň Fame na albume 18. Videoklip sa natáčal plné tri dni a režisérskej stoličky sa ujal Martin Miko. Zaujímavosťou je, že o master skladby sa postaral Icon z Kalifornie, známy spoluprácou s Lil Uzi či Wiz Khalifom.

Pridaj komentár